حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1632429/29 زمان: 15:55   1398/06/03 بازدید: 42,325

لوپاریزین:

کلید انتقال نیمار به بارسا در دستان دمبله

در بارسلونا تقریبا هیچ امیدی دیگر برای جذب نیمار وجود ندارد و به عنوان تیر آخر قصد دارند عثمان دمبله را به پی اس جی پیشنهاد دهند.

به گزارش "ورزش سه"، سه شنبه دو هفته پیش بود که نماینده های بارسلونا برای مذاکره با پی اس جی به منظور جذب نیمار راهی پاریس شدند. اولین پیشنهاد بارسا با مخالفت روبرو شد و پی اس جی اعلام کرد که دمبله و سمدو و نیز صد میلیون یورو پول در ازای واگذاری نیمار می خواهد؛ در حالی که بارسا قصد داشت کوتینیو و راکیتیچ را در ازای نیمار به پی اس جی انتقال دهد.

 

 

 

 

دور اول مذاکرات به بن بست خورد و هفته پیش پس از رفتن کوتینیو به بایرن به صورت قرضی و از بین رفتن یکی از گزینه های مدنظر بارسا برای جا به جایی با نیمار، باشگاه کاتالان پیشنهاد انتقال قرضی نیمار با بند خرید دائمی غیراجباری را ارائه داد که آن هم با مخالفت روبرو شد.

در بارسلونا حالا به این نتیجه رسیده اند که پی اس جی قصد ندارد تحت هیچ شرایطی نیمار را به آنها واگذار کند؛ مگر اینکه پیشنهاد مالی قابل توجهی ارائه دهند که این تقریبا بعید است چرا که در بارسلونا دیگر پول کافی برای چنین انتقال بزرگی وجود ندارد.

 

 

 

 

امروز نشریه لوپاریزین ادعا کرد که بارسلونا به عنوان آخرین پیشنهاد قصد دارد 40 میلیون یورو برای انتقال قرضی نیمار هزینه کند و عثمان دمبله را نیز قرضی به پی اس جی بدهد. بارسا متعهد خواهد شد که سال بعد نیز 170 میلیون یورو به پی اس جی برای انتقال دائمی نیمار پرداخت کند اما مشکل اینجاست که دمبله مصدوم است و 5 هفته به دور از میادین خواهد ماند؛ ضمن اینکه خودش نیز تمایلی برای پیوستن به باشگاه پاریسی ندارد.

طبق ادعای لوپاریزین، جوزپ ماریا بارتومئو رئیس بارسا، خودش رهبری مذاکرات را برعهده خواهد داشت. اتفاقی که البته رسانه های بارسلونا آن را غیرمحتمل می دانند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.