حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1632504/44 زمان: 22:53   1398/06/03 بازدید: 30,428

توخته مصدوم شد و جهانی را از دست داد!

شکست تلخ نوجوانان والیبال برابر ایتالیا

تیم والیبال نوجوانان ایران با نتیجه ٣ بر یک مقابل ایتالیا شکست خورد.

به گزارش "ورزش سه"، دیدار تیم‌های نوجوانان ایران و ایتالیا در چارچوب مسابقات جهانی تونس با برتری سه بر یک تیم ایتالیا به پایان رسید.


نکته تلخ این شکست، مصدومیت امیرحسین توخته بود.


امتیاز اول برای تیم ایران به دست آمد و در همین امتیاز مچ پای امیرحسین توخته در هنگام فرود بعد از دفاع روی تور، با پیچیدگی همراه شد تا او مجبور شود زمین را ترک کند.


این بازیکن به احتمال فراوان ادامه مسابقات را از دست می دهد.


در ادامه بازی پایاپایی از سوی دو تیم ارائه شد تا این که ایتالیا روی سرویس‌های خوبش از ایران پیشی گرفت ودر نهایت بازی  با حساب 25 به 16 ست اول به سود ایتالیا به پایان رسید.


ست دوم نیز با روند مشابهی ٢۵ بر ١٨ به سود لاجوردی پوشان رقم خورد.


در ست سوم ایران با روحیه بهتری بازی را شروع کرد و در حالی که دو بر یک از حریفش پیش بود، تیم ایتالیا بازی را به تساوی کشاند.


در ادامه ایران توانست پنج به چهار از حریفش پیش بیافتد. با این حال دو تیم در امتیاز 7 مساوی شدند تا این که سرلک ایران را به امتیاز 8 رساند تا دو تیم برای وقت استراحت فنی اول، زمین را ترک کنند.


بعد از وقت استراحت اول، ایران موفق شد 12 به 9 از حریفش پیش بیافتد ولی تیم ایتالیا کم کم به بازی برگشت تا در ادامه این تیم 15 به 14 از ایران پیش بیافتد.


استفانی ستاره ایتالیا در این بازی، تیمش را به امتیاز 16 رساند تا دو تیم به وقت استراحت فنی دوم بروند. در ادامه سرویس‌های خوب امیررضا سرلک باعث شد تا ایران 19 به 17 از ایتالیا پیش بیافتد.


در ادامه بازی خوب سهیل کمال‌آبادی باعث شد ایران 21 به 19 از حریفش پیش بیافتد و در ادامه اشتباهات بازیکنان ایتالیا، ایران را به امتیاز 23 رساند.


با این حال تیم ایتالیا در ادامه توانست بازی را در عدد 24 به تساوی بکشاند ولی این تیم نتوانست این ست را به سود خود کند و تیم ایران با حساب 26 به 24، ست سوم را از آن خود کرد.


در ست چهارم بازی از همان ابتدا از دست ایران در رفت و تیم ایتالیا با موفقیت توانست با حساب 25 به 11 ایران را شکست دهد تا در مجموع سه بر یک پیروز این میدان شود.


بدین ترتیب ایران با ٢ برد برابر بلغارستان و کلمبیا و ٢ شکست مقابل چک و ایتالیا در این گروه سوم شد و کار سختی در دور بعدی برای صعود خواهد داشت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.