حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1632649/29 زمان: 16:30   1398/06/04 بازدید: 36,499

نیمار از توهین و فحاشی تا تشویق در پارک دوپرنس!

به فاصله تنها دو هفته، رفتار هواداران دو آتشه پی اس جی در قبال نیمار با چرخشی 180 درجه ای مواجه شد.

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از آاس، دو هفته پیش و در جریان بازی پی اس جی و نیم المپیک، هواداران پی اس جی با وجود اینکه نیمار در زمین حاضر نبود، بارها علیه او فحاشی کردند و شعارهای تند در طول 90 دقیقه علیه او سر داده شد. دو هفته پیش وضعیت نیمار مثل امروز نامشخص بود با این تفاوت که حالا به نظر می رسد پی اس جی تمایل بیشتری برای حفظ ستاره برزیلی دارد.

 

 

 

 

دو روز پیش توماس توخل سرمربی پی اس جی در نشست خبری بازی با تولوز گفت که اگر دست او باشد، نیمار به میدان خواهد رفت ولی تا زمانی که وضعیت اینده او روشن نشده باشد، نمی تواند از او استفاده کند.

توخل پس از بازی دیشب نیز گفت که از این شرایط خسته شده و دوست دارد هر چه زود تر تکلیف نیمار روشن شود. او از لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی نیز درخواست کرد که به این غائله خاتمه دهد. توخل نیمار را بازیکن خود می داند و بی تاب استفاده از ستاره برزیلی است. با این وجود یک هفته مانده به اتمام نقل و انتقالات، هنوز مشخص نیست که نیمار بالاخره می ماند یا راهی یکی از دو تیم بارسا و رئال خواهد شد.

 

نکته جالب اما تغییر رفتار هواداران پی اس جی در قبال نیمار است. پس از توهین های دو هفته پیش، شب گذشته نیمار در بخش هایی از ورزشگاه پارک دو پرنس مورد تشویق قرار گرفت و شعارهایی مثل "نیمار دوستت داریم" شنیده شد. گفته می شود دوآتشه های تیم از سوی سران پی اس جی نسبت به دادن شعارها علیه نیمار منع شده اند و این نشان می دهد که حالا احتمال ماندنی شدن نیمار بیش از گذشته شده است.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.