کد خبر : 1633753 | 09 شهریور 1398 ساعت 12:30 | 29,822 بازدید | 0 دیدگاه

یک مدافع چپ جدید در سرخ‌های آذربایجان؛

شکار جدید تراکتور از تیم ملی امید

باشگاه تراکتور با مدافع- هافبک تیم ملی امید و سابق پیکان قراردادی ۵ ساله امضاء کرد.

به گزارش "ورزش سه"، تراکتور که فعالیت خوبی در نقل و انتقالات تابستانی داشت و بازیکنان باکیفیت داخلی و خارجی زیادی به خدمت گرفت، آخرین خرید خود را به ابوالفضل رزاق‌پور که بازیکن ملی پوش امید است، اختصاص داد.

 

رزاق‌پور که در تابستان سال ۹۶ به دوران حضورش از نوجوانی تا بزرگسالان در نساجی مازندران پایان داد و به پیکان رفت، طی دو فصل اخیر زیر نظر مجید جلالی و حسین فرکی در لیگ برتر بازی کرد که بازی‌های او موجب شد تا به امروز همواره یکی از پایه‌های ثابت تیم ملی امید باشد.

 

این مدافع- هافبک چپ‌پا که در اواخر مردادماه قراردادش با پیکان را فسخ کرد، پیش‌بینی می‌شد باتوجه به پیشنهاد استقلال راهی این تیم شود ولی پیوستن هروه میلیچ کروات به این تیم موجب شد رزاق‌پور قید حضور در جمع آبی‌ها را بزند و تیم مدعی دیگری را برای فصل جدید انتخاب کند.

 

رزاق‌پور که با هشت پاس گل در بازی‌های دوستانه و مقدماتی المپیک در تیم ملی امید موثر ظاهر شده و در دیدار تدارکاتی برابر تیم ملی بزرگسالان هم گلزنی کرده بود، در فهرست جدید منتخب فرهاد مجیدی نیز قرار گرفته تا در کنار دیگر ملی پوشان امید در اردوهای آماده‌سازی شرکت کند.

 

باشگاه تراکتور که در حال حاضر میثم تیموری را به‌عنوان مدافع چپ تخصصی دراختیار دارد، اکنون با رزاق‌پور ۲۱ ساله قرارداد ۵ ساله ای بست تا این بازیکن در کنار محمدرضا آزادی و رضا شکاری، به سومین ملی پوش امید سرخ‌های آذربایجان تبدیل شود.

دیدگاهها