حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1634160/30 زمان: 01:25   1398/06/11 بازدید: 54,799

یک امتیاز به لطف درخشش ستاره ولزی

ویارئال 2-2 رئال؛ گرت بیل، مغضوبی که ناجی شد

رئال مادرید در دیداری خارج از خانه مقابل ویارئال با تساوی 2-2 متوقف شد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان زین الدین زیدان در این دیدار دو بار از حریف عقب افتادند اما در نهایت توانستند از این دیدار خارج از خانه به یک امتیاز برسند.

رئالی ها بازی را بهتر آغاز کردند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 6، روی ارسال خوب گرت بیل، بنزما گل اول را به ثمر برساند اما حضور به موقع آلبیول مانع از رسیدن رئال به گل شد.

در حالی که رئالی ها سعی می کردند توپ و میدان را در اختیار بگیرند، در دقیقه 12، روی اشتباه سرخیو راموس، تیم میزبان به گل رسید. بعد از اینکه کاپیتان رئال توپ را در میانه زمین لو داد، بازیکنان ویارئال یک حمله سریع را ترتیب دادند. ابتدا ضربه اکامبی را تیبو کورتوا برگشت داد ولی توپ برگشتی را جرارد موره نو تبدیل به گل کرد. داور در ابتدا گل را نپذیرفت ولی بعد از بررسی صحنه با VAR، صحت گل را تایید کرد.

 

 

رئالی ها به این گل واکنش نشان دادند و تلاش کردند تا با در اختیار گرفتن توپ و میدان به گل تساوی برسند. در دقیقه 21، ارسال خطرناک گرت بیل می توانست به گل تساوی تبدیل شود اما توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

حملات رئالی ها ادامه داشت و این تیم صاحب یکی دو موقعیت نصفه و نیمه دیگر هم شد اما بازیکنان این تیم نتوانستند از آن استفاده کنند. البته بازیکنان ویارئال هم با بازی خوب و منطقی، مانع از ایجاد موقعیت های خطرناک روی دروازه شان می شدند.

در حالی که به نظر می رسید نیمه اول با همان یک گل به پایان خواهد رسید، روی یک حرکت تیمی بود که گرت بیل گل تساوی را برای رئال زد. پاس پشت پای عالی یوویچ برای کارواخال و ارسال عرضی او در مقابل دروازه خالی به بیل رسید و او هم با بغل پا کار را تمام کرد تا نیمه اول با تساوی 1-1 به پایان برسد.

 

 

 

نیمه دوم را دو تیم متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در ادامه رئالی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 57 به گل برسند اما دروازه بان ویارئال با واکنش های خوب، دو ضربه پیاپی تونی کروس را دفع کرد و دروازه تیمش را نجات داد.

در ادامه بازی متعادل شد و بازیکنان ویارئال هم صاحب یکی دو موقعیت خوب شدند تا اینکه در دقیقه 74، تیم میزبان توانست به گل دوم برسد. روی یک ارسال از سمت راست بود که توپ به کارلوس باکا رسید. شوت محکم او را کورتوا دفع کرد. توپ برگشتی به اونتیوورس رسید و شوت نه چندان محکم او را در دهانه دروازه، موی گومز تبدیل به گل دوم ویارئال کرد.

رئالی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 84 به گل تساوی برسند اما بعد از اینکه فرناندز ضربه مودریچ را دفع کرد، بنزما نتوانست از توپ برگشتی استفاده کند.

 

 

اما سرانجام در دقیقه 86، رئال به گل تساوی رسید. روی یک حمله سریع بود که با پاس مودریچ، گرت بیل صاحب موقعیت شد و بعد از یک حرکت عرضی درون محوطه جریمه، با ضربه ای دقیق با پای چپ، کار را تمام کرد.

در دقایق پایانی رئالی ها به دنبال زدن گل برتری بودند اما در چهارمین دقیقه از وقت های تلف شده، گرت بیل به دلیل خطای شدید روی بازیکن حریف، کارت زرد دوم را دریافت کرد و از بازی اخراج شد. اما این اتفاق تاثیری روی نتیجه نداشت و بازی با تساوی 2-2 به پایان رسید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.