کد خبر: 1634835/50 زمان: 09:40   1398/06/14 بازدید: 6,069

کلینزمن پیشنهاد مدیر عاملی اشتوتگارت را رد کرد

یورگن کلینزمن، اسطوره فوتبال آلمان، پیشنهاد باشگاه اشتوتگارت برای پذیرش مدیریت عامل این باشگاه را رد کرد و علت آن را فقدان انگیزه کافی در اشتوتگارت دانست.

به گزارش "ورزش سه"، یورگن کلینزمن، اسطوره فوتبال آلمان اعلام کرد برای بدست آوردن پست مدیریت عامل باشگاه اشتوتگارت که در حال حاضر خالی است در انتخابات درون باشگاهی شرکت نخواهد کرد. کلینزمن علت این تصمیم خود را فقدان انگیزه کافی در باشگاه اشتوتگارت اعلام کرد.

 

 

کلینزمن 55ساله در فاصله سالهای 1984 تا 1989 در این باشگاه آلمانی بود که توانست به عنوان یک مهاجم برای خود نامی دست و پا کند. او در سال 1989 اشتوتگارت را ترک کرد و به اینتر پیوست و دوران درخشش او به عنوان یکی از ستاره‌های بزرگ فوتبال آلمان از همان زمان آغاز شد.

 

کلینزمن از چند ماه پیش در حال مذاکره با باشگاه اشتوتگارت برای پذیرش پست مدیر عاملی است ولی حالا رسما اعلام کرده که این پست را نخواهد پذیرفت. اشتوتگارت در حال حاضر در لیگ دسته دوی آلمان حضور دارد.

 

کلینزمن در یک بیانیه اعلام کرد:" من امروز به رئیس شورای مدیریتی باشگاه اشتوتگارت اعلام کردم که در مذاکرات آینده درباره پست مدیریت عامل این باشگاه و هیچ پست دیگری در باشگاه شرکت نخواهم کرد. مذاکرات ما به هیچ نتیجه‌ای نرسیده و علتش فقدان انگیزه کافی در اشتوتگارت بوده است. من مثل همیشه برای اشتوتگارت آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم هر چه سریعتر به لیگی که به آن تعلق دارد برگردد".

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.