حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1635713/42 زمان: 19:40   1398/06/19 بازدید: 38,881

جورجی واینالدوم:

رابطه ام با یورگن کلوپ؟ عشق و نفرت!

جورجی واینالدوم، ستاره هلندی لیورپول در مورد رابطه اش با یورگن کلوپ صحبت کرد.


به گزارش "ورزش سه"، جورجی واینالدوم در دیدار برگشت لیورپول مقابل بارسلونا در لیگ قهرمانان در نیمه دوم وارد میدان شد و در همان ابتدای حضور خود با به ثمر رساندن دو گل، نقش مهمی در صعود دراماتیک مرسی سایدی ها به فینال لیگ قهرمانان ایفا کرد. حالا جورجی واینالدوم گفت که از قرار نگرفتن در ترکیب ثابت از کلوپ بسیار عصبانی بوده است.

 

جورجی واینالدوم گفت: "حتی قبل از انتقال من به لیورپول، جلسه ای میان من و یورگن کلوپ برگزار شد و در آن دیدار کلوپ از من در مورد کیفیت ویرژیل فن دایک سوال کرد. البته من همیشه اعتقاد زیادی به سبک بازی فن دایک داشتم و به کلوپ گفتم با خرید این بازیکن، وضعیت دفاعی لیورپول بهتر خواهد شد.

 

 

من تعجب نکردم که فن دایک بالاتر از لیونل مسی و کریستیانو رونالدو جایزه بهترین بازیکن یوفا را بدست آورد و قطعا انتظار داشتم فن دایک برنده این جایزه شود. فن دایک در مدت اخیر بسیار موفق بوده و هیچ چیز در مورد او دیگر برای من تعجب آور نیست."

 

رابطه من با یورگن کلوپ؟ کم و بیش عشق و نفرت. می دانم که او بهترین ها را برای تمام بازیکنان حاضر در رختکن لیورپول می خواهد، اما من  گاهی اوقات از کلوپ عصبانی می شوم. نمی دانم چه اتفاقی افتاد که وی در دیدار برگشت مقابل بارسلونا در لیگ قهرمانان از من در ترکیب اصلی استفاده نکرد، اما من آن شب از رخ دادن این اتفاق بسیار عصبانی بودم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.