حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1635722/42 زمان: 20:54   1398/06/19 بازدید: 23,989

چرا انتقال گری لینه کر به منچستریونایتد منتفی شد؟

دو بار احتمال انتقال گری لینه کر به منچستریونایتد وجود داشته و منتفی شده است.

به گزارش "ورزش سه"، گری لینه کر مهاجم سابق و گلزن فوتبال انگلیس فاش کرد که چرا علی رغم اینکه دو بار تقریبا در آستانه انتقال به منچستریونایتد بوده، در نهایت این انتقال منتفی شده است. گری لینه کر در دوران ورزشی خود در تیم های انگلیسی مانند لستر، اورتون و تاتنهام و همچنین در ادامه در لالیگا و در بارسلونا بازی کرده است. اما گری لینه کر در سالهای 1985 و 1989 امکان انتقال یونایتد را داشته و در نهایت چنین اتفاقی رخ نداده است.

 

 

گری لینه کر گفت: " روزی ابتدا تاتنهام به من گفت که از نظر مالی شرایط خریدم را ندارد و در همان مقطع مدیر برنامه من برای انتقال به منچستریونایتد با سرالکس فرگوسن وارد مذاکره شده بود.

 

در حالیکه من نزدیک به انتقال به یونایتد بودم، دوباره تاتنهام به من پیغام داد که شرایط جذب من را دارد و انتقالم به اولدترافورد منتقی شد. البته باید  در خاطر داشته باشید که منچستریونایتد در سال 1989 تیمی قدرتمند مانند چهار یا پنج سال بعد نبود.

 

منتفی شدن انتقال به یونایتد در سال 1985؟ نه، من می خواستم به اورتون منتقل شوم و این کار را کردم. به یاد داشته باشید یونایتد در آن زمان تیمی بسیار متوسط ​​بود، اما اورتون قهرمان انگلیس بود."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.