حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1635759/2 زمان: 09:56   1398/06/20 بازدید: 12,227

زوج ژاپنی-پرویی، محرک جدید خط هافبک تراکتور

با حضور مهاجم پرویی در تراکتور باید بگوییم که سوگیتا، زوج خود را در میانه میدان پیدا کرده است.

به گزارش ورزش سه، میمبلا، هافبک پرویی تیم تراکتور آذربایجان در بازی مقابل پرسپولیس نمایشی قابل تحسین داشت. او در اولین بازی خود در تبریز و حضور هواداران تراکتور یکی از بهترین های تیمش بود. این هافبک تکنیکی، علاوه بر حضوری موفق در کارهای تیمی، در کارهای انفرادی و به نمایش گذاشتن تکنیک فردی خود نیز موفق عمل کرد و شوت سهمگین او از روی ضربه آزاد نیز اگر با واکنش دیدنی بیرانوند همراه نمی شد، می توانست یکی از بهترین گل های لیگ نوزدهم را رقم بزند.

 

حضور میمبلا در تراکتور با توجه به عملکرد خوبش مقابل پرسپولیس را باید یک اتفاق بسیار مثبت دانسته و از این بازیکن به عنوان یک خرید خوب برای تراکتور یاد کنیم. خرید خوبی که از نظر کیفیت فنی و خیلی از موارد دیگر به یوکی سوگیتا، هافبک ژاپنی تراکتوری ها شباهت دارد. سوگیتا به عنوان یکی از بهترین خریدهای تراکتور در لیگ هجدهم، امسال نیز در جمع سرخ پوشان حضور دارد و به نظر می رسد که بعد از یک فصل، زوج خود را در تراکتور یافته است زوجی که باید از آن به عنوان طلایی ترین زوج تراکتور در فصل ۹۹-۹۸ یاد کنیم.

 

طلایی ترین زوج تراکتور

 

سوگیتا و میمبلا، دو هافبک سرعتی، تکنیکی و خلاق تیم تراکتور رابطه بسیار خوبی باهم داشته و در تمرینات نیز معمولا در کنار یکدیگر حضور دارند. این موضوع می تواند باعث خلق طلایی ترین زوج تراکتور در لیگ نوزدهم شده و خط هافبک تراکتور را به یک خط هافبک غیر قابل مهار تبدیل کند. دنیزلی که همواره نشان داده در استفاده از هافبک های هجومی و خلاق، مهارت بالایی دارد، روی این دو هافبک تیمش حساب ویژه ای باز کرده است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.