حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1635797/4 زمان: 12:25   1398/06/20 بازدید: 3,247

مشکلی با کادرفنی پیکان ندارم

شیخ ویسی: برابر نساجی بدشانس‌ترین بودم

دروازه‌بان شماره یک پیکان اعتقاد دارد بدشانسی بزرگی را در جدال با نساجی پشت سر گذاشته که منجر به اتفاقات آن بازی و دریافت چهار گل شده است.

به گزارش "ورزش سه"، وحید شیخ ویسی، دروازه‌بان باتجربه پیکان در جدال با نساجی بعد از دریافت چهارمین گل، از سوی کادرفنی از زمین خارج شد و این دروازه‌بان اما مدعی است با دستیابی به روحیه اکنون آماده رقابت دوباره و موفقیت با این تیم خواهد بود.


شیخ ویسی درباره اتفاقات بازی با نساجی می‌گوید: بالاخره در فوتبال همه چیز به خصوص شانس دخیل است. در کنار شرایط آمادگی جسمانی و روحی مسائلی مثل شانس هم در کار است که می‌تواند برای شما یک روز خوب یا بد را بسازد. شانس را هم کنار بگذاریم من آن شب روی بد فوتبال را دیدم و اتفاقی که نباید، افتاد. این اتفاق را هم فراموش می‌کنم و به روزهای آینده فکر می‌کنم تا بتوانم با عملکردی بهتر نظر کادرفنی را جلب کنم و اشتباهم را به نوعی جبران کنم.


وی درباره اینکه آیا از نظر آمادگی روحی مهیای جدال با نساجی نبوده اینطور پاسخ می‌دهد: اتفاقا آمادگی خوبی داشتم و با تمریناتی که آقای میرزاپور برای ما تدارک می‌بینند در هر مسابقه‌ای با نهایت آمادگی حاضر می‌شویم. به هر حال این اتفاق افتاده و اینطور نیست که بخواهم بهانه بگیرم یا کسی را مقصر بدانم اما کیفیت توپ‌های لیگ به صورتی است که همه از شرایط آن آگاهی کافی دارند.


شیخ ویسی با اشاره به مشکلاتی که توپ این فصل دارد گفت: نمی‌خواهم زیاد بحث کنم اما موضوعی که ۹۹ درصد جامعه فوتبال در حال انتقاد از آن هستند را همه به خوبی می‌دانند و من چیزی نگویم بهتر است. سال‌های گذشته و در لیگ‌های دیگر هم مورد دیده شده که دروازه بان ها هم مثل بازیکنان اشتباه داشته باشند و این مشکل تنها معطوف به توپ نیست اما اگر مورد تایید فدراسیون و فیفاست ما مطیع هستیم و مثل همیشه قوانین را اجرا می‌کنیم. 

 


گلر پیکان درباره تعویض در بازی با نساجی بعد از دریافت چهارمین گل گفت: هیچ مشکلی وجود ندارد و با آقای فرکی و آقای میرزاپور هم که صحبت کردم مشکلی نداشتند و اگر این تعویض بیشتر به نفع تیم هم می‌شد خیلی خوشحال می‌شدم اما در نهایت نتوانستیم کامبک بزنیم و شکست خوردیم. هیچ مشکلی با کادرفنی ندارم و امیدوارم که دیگر شاهد چنین اتفاقی نباشم و بتوانم بهترین عملکردم را برای تیم رقم بزنم و در خدمت پیکان باشم.


شیخ ویسی درباره شرایط این تیم بعد از دومین شکست پیاپی گفت: مطمئنم پیکان این فصل حداقل از پیکان فصل پیش نتایج بهتری می‌گیرد. تیم خوبی بسته شده و همه بازیکنان یکدل هستند. نتایجی که در دو هفته اول کسب کردیم ملاک نیست و مطمئنم که به عنوان یک تیم مدعی در هفته‌های آتی ظاهر خواهیم شد.


وی درباره جدال این هفته تیمش برابر شاهین گفت: با آنالیزی که مربیان از آنها دارند با دقت و کیفیت بیشتری در این مسابقه حاضر می‌شویم. برای پیروزی به این مسابقه می‌رویم. من هم آماده هستم و هر تصمیمی که کادرفنی بگیرد ما مثل همیشه اطاعت می‌کنیم.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.