حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1635863/29 زمان: 17:17   1398/06/20 بازدید: 21,795

دو سال و هشت ماه حبس تعلیقی برای آردا توران

ستاره سابق اتلتیکو و بارسا از سوی دادگاهی در ترکیه به دو سال و هشت ماه حبس تعلیقی محکوم شد.

به گزارش "ورزش سه"، آردا توران به دلیل ضرب و شتم یک خواننده ترکیه‌ای در ماه اکتبر سال گذشته، به 2 سال و 8 ماه حبس محکوم شد.

 

 

 

 

توران 32 ساله که تابستان سال 2018 به صورت قرضی از بارسلونا به تیم استانبول باشاک‌شهیر ترکیه پیوست، ماه اکتبر همان سال در جریان درگیری با برکای شاهین، ضربه‌ای به صورت او وارد کرد که باعث شکستن بینی این خواننده ترکیه‌ای شد. او همچنین متهم است که فرد مضروب را تا بیمارستان تعقیب و او را با سلاح گرم تهدید کرده است. گویا او برای حمل این سلاح نیز هیچ مجوزی نداشته است.

اصل داستان از این قرار است که زمستان 2018 آردا در یک باشگاه شبانه به همسر برکای شاهین گفت که اگر متاهل نبودم تو را از دست نمی‌دادم. همسر برکای نیز این موضوع را به شوهرش اطلاع داد. برکای ابتدا به شیوه مسالمت آمیز خواست مسئله را با آردا توران حل و فصل کند اما ستاره سابق اتلتیکو مادرید و بارسلونا در خارج از کافه با برکای درگیر شد و بینی او را شکست.

حکم در نظر گرفته شده برای توران 2 سال و 8 ماه حبس البته به صورت تعلیقی است و این بدان معنا است که در صورت تکرار تخلف، این مجازات برای او اعمال خواهد شد. به این ترتیب او تا زمان تکرار جرمی مشابه پشت میله‌ها نخواهد رفت.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.