حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1635964/50 زمان: 13:01   1398/06/21 بازدید: 4,902

مرتساکر: اوزیل اگر بخواهد می‌تواند دوباره بدرخشد

پر مرتساکر، ستاره سابق آرسنال و مدیر فعلی آکادمی این باشگاه می‌گوید شک ندارد مسوت اوزیل از توانایی و قابلیت کافی برای درخشش در آرسنال برخوردار است.

به گزارش "ورزش سه"، پر مرتساکر، ستاره سابق آرسنال و مدیر فعلی آکادمی این باشگاه می‌گوید اطمینان دارد هموطنش مسوت اوزیل که از او به عنوان یک نابغه یاد می‌کند می‌تواند همچنان برای آرسنال ستاره‌‌ای بزرگ و تاثیرگذار باشد ولی در عین حال می‌گوید این به خود اوزیل بستگی دارد و او است که می‌تواند با تلاش بیشتر به روزهای اوج بازگردد.

 

 

مرتساکر و اوزیل در جام جهانی 2014 هر دو در تیم ملی آلمان بازی می‌کردند و فاتح جام جهانی شدند. آنها در آرسنال هم همبازی بوده و با پیراهن توپچی‌ها می‌درخشیدند.

 

درحالیکه اوزیل اخیرا با انتقاد عده زیادی از هواداران آرسنال مواجه بوده مرتساکر از او حمایت کرده و گفت:" بله من می‌فهمم که هواداران آرسنال از اوزیل ناراحت هستند چون به احتمال زیاد او را نمی‌شناسند. من ولی اوزیل را می‌شناسم و می‌دانم وقتهایی که لازم است چطور باید با او رفتار کنم. در نهایت اما خود اوزیل است که باید بخواهد و خودش را به سطحی بالاتر ارتقا دهد. من شک ندارم که او می‌تواند از پس این کار برآید".

 

 

ستاره سابق آرسنال در ادامه گفت:" اوزیل عاشق فوتبال است. او نابغه‌ای است که با توپ می‌تواند جادو کند و این را در تک تک جلسات تمرینی آرسنال می‌توان دید. او وقتی توپ را می‌گیرد آرامش دارد و فکر می‌کند دارد در پارک بازی می‌کند. او می‌تواند توپ را طوری به هم تیمی‌هایش پاس دهد که از عهده هیچ فوتبالیستی برنمی‌آید. اوزیل اما شخصیت متفاوتی دارد و من خودم گاهی از این نظر با او به مشکل برمی‌خوردم و گاهی روزها یا هفته‌ها با او سرسنگین بودم".

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.