حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1636030/42 زمان: 20:27   1398/06/21 بازدید: 5,186

نیکو کوواچ: لیگ قهرمانان؟ اول دیدار با لایپزیش

نیکو کوواچ، سرمربی بایرن مونیخ در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار مقابل لایپزیش حاضر شد.

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ هفت امتیازی برای رسیدن به صدر جدول و گذر از سد لایپزیش نه امتیازی، باید در دیدار شنبه مقابل این تیم به پیروزی برسد. نیکو کوواچ شرایط تیمش را خوب ارزیابی کرده و مدعی شد بایرن مونیخ این بازی را خیلی جدی می گیرد.

 

شرایط لئون گورتسکا: "حال او خوب است. عمل جراحی گورتسکا موفقیت آمیز بود و ما امیدواریم که وی در اسرع وقت به ترکیب بایرن مونیخ بازگردد. اما ما نمی توانیم یک بازه زمانی دقیق در مورد موعد دقیق بازگشت او اعلام کنیم."

 

دیدار مقابل لایپزیش: "این یک بازی مهم برای ما است. ما می دانیم چه انتظاری از تیم خود داریم و با انگیزه و آماده هستیم. آنها مربی بزرگی مانند جولیان ناگلسمان دارند. ما این بازی را خیلی جدی می گیریم و می خواهیم به صدر جدول برسیم، پس این یک بازی بزرگ برای دو تیم خواهد بود. همه بازیکنان بین المللی ما از اردوی تیم های ملی خود برگشته اند، فیلیپ کوتینیو و آلفونسو دیویس نیز امروز باز می گردند."

 

 

استفاده از کوتینیو یا توماس مولر: "ما باید منتظر بمانیم تا فیلیپ برگردد و بعد از بازگشت با او صحبت خواهیم کرد. قطعا چنین سفری بسیار خسته کننده است، اما من نمی توانم و نمی خواهم ترکیب را فاش کنم."

 

شروع لیگ قهرمانان: "این موضوع تا پایان بازی مقابل لایپزیش برای ما اهمیتی ندارد. ما فعلا روی بازی روز شنبه تمرکز می کنیم و بعد از آن آماده سازی برای دیدار مقابل ستاره سرخ بلگراد آغاز می شود."

 

شرایط سرژ گناربری: "او خیلی خوب پیشرفت کرده است. گناربری 23 سال دارد و هنوز هم می تواند پیشرفت کند. خوشحالم که او 2 گل برای تیم ملی آلمان به ثمر رساند اما من نمی توانم بگویم که گناربری همیشه در ترکیب ثابت بازی خواهد کرد یا خیر."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.