حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1636416/48 زمان: 19:24   1398/06/23 بازدید: 10,542

ویسی: رضاییان برای شما گوش راست بود

عصبانیت شدید ویسی از خبرنگار بوشهری

ویسی می‌گوید: تیم همیشه جلو می‌رود و اتفاقات خوب و بد برایش رخ می‌دهد. هیچ تیمی با دو باخت سقوط نمی‌کند و هیچ تیمی با دو پیروزی قهرمان نمی‌شود.

به گزارش "ورزش ‌سه"،  عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پیکان گفت: با توجه به شرایطی که ما و تیم پیکان داریم، محکوم به برد هستیم و تماشاگران می‌توانند بازی زیبایی ببینند. ما چون میزبان هستیم، بیشتر از حریف محکوم به پیروزی هستیم و با تمام تلاش و تمرکز خود می‌خواهیم این سه امتیاز را در خانه نگه داریم. امیدوارم تماشاگران هم به ورزشگاه بیایند و از ما حمایت کنند تا با کسب بردی شیرین از زمین خارج شویم.


سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر درباره دستیارانش در این تیم نیز گفت: کریمیان که مربی شناخته ‌شده‌ای محسوب می‌شود، دستیار اول من است. بحرینی هم مربی دروازه‌بانان و سامی جمالی مربی بدنساز تیم ماست. قرار است یک مربی دیگر نیز به تیم اضافه کنیم که هنوز این کار را انجام نداده‌ایم. اصلاحی و مهدی‌پور هم آنالیزورهای ما هستند که باید یک نفر دیگر به این جمع اضافه کنیم.
ویسی درباره بودجه باشگاه شاهین شهرداری بوشهر گفت: در برنامه‌ای که به باشگاه دادیم، بودجه‌ای 25 میلیارد تومانی برای تلاش در راستای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا تعیین کردیم. یک برنامه هم با بودجه 17 میلیاردی تعیین کردیم، اما الان کل قرارداد مجموعه تیم 10 میلیارد تومان است. بازیکنان مدنظر خود را نسبت به بودجه خود جذب کردیم. اگر بودجه 25 میلیارد تومانی را فراهم می‌کردند، به نحو دیگری بازیکن می‌گرفتیم. بازیکنانی را که می‌توانستیم، جذب کردیم و نگفتیم بازیکن ما امسال به تیم ملی می‌رود.
وی در پاسخ به پرسش خبرنگاری درباره استفاده از بازیکنان در پست‌های غیرتخصصی گفت: ما در هر پست دو بازیکن داریم که هر تیم محلی هم چنین شرایطی دارد. اگر یک بازیکن در پست دیگری بازی کند، مگر کفر می‌شود؟


وی در ادامه گفت: من دروازه‌بان نبودم، اما مرحوم پورحیدری یک بار در انزلی مرا به دروازه فرستاد. اگر شما ماشینت را مقابل درهای ورزشگاه پارک کنی و خودت سکته کنی، مگر فرد دیگری نباید ماشین را جابه‌جا کند؟ وقتی بازیکن من مصدوم می‌شود باید بازیکن دیگری را به جای او بازی بدهم و نمی‌توانم کسی را از خیابان بیاورم!


پس از انتقاد خبرنگاری به شخصیت فنی سرمربی شاهین، ویسی گفت: این سؤال فنی نیست و اگر فنی بودی، این سوال را نمی‌پرسیدی. بازیکن ما مصدوم بود و از بازیکن دیگری استفاده کردم. مدافع چپ ما مصدوم بود و از بازیکن دیگری در آن پست استفاده کردم. چه اشکالی دارد؟ من رامین رضاییان را برای اولین بار در دفاع راست بازی دادم که لژیونر شد.
پس از اینکه همان خبرنگار به ویسی گفت که رضاییان گوش راست بازی می‌کند، نه مدافع راست،‌ سرمربی شاهین شهرداری بوشهر گفت: شاید برای شما گوش راست بازی می‌کند!


وی با بیان اینکه عملکرد تیم در طول فصل به عملکردش در مسابقات بستگی دارد، گفت: تیم همیشه جلو می‌رود و اتفاقات خوب و بد برایش رخ می‌دهد. هیچ تیمی با دو باخت سقوط نمی‌کند و هیچ تیمی با دو پیروزی قهرمان نمی‌شود. من تجربه پنج شکست متوالی و 15 بازی نباختن پیاپی را هم دارم. این مسائل اما برای افرادی که دنبال برخی مسائل هستند،‌ بزرگ است.


ویسی در پایان گفت: آمادگی تیم در بازی مهم است. تیم ما در تمرینات عالی کار می‌کند، اما برخی اوقات در مسابقه اتفاقی رخ می‌دهد که همه چیز به هم می‌ریزد. هیچ انسانی خود به خود خوب یا بد نیست، بلکه رفتار این انسان، خوبی با بدی او را مشخص می‌کند. رئال مادرید 3 بر صفر از لوانته جلو بود، اما در زمین خودش دو گل دریافت کرد. نتایج بازی‌ها بر اثر اتفاقات رقم می‌خورد. تیم ما کاملاً آماده است و امیدوارم با ارائه یک بازی خوب،‌ سه امتیاز دیدار فردا را بگیریم.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.