حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1636426/48 زمان: 19:45   1398/06/23 بازدید: 370,698

روابط عمومی شبکه ورزش اعلام کرد

علیرضا علیفر تا اطلاع ثانوی محروم شد

با اعلام روابط عمومی شبکه ورزش علیرضا علیفر به علت اشتباه فاحش در دیدار رئال و لوانته از گزارشگری محروم شد.

به گزارش "ورزش‌ سه"،  استارت دوباره مسابقات اروپایی بعد از چند بازی ملی با خبرسازی ناگهانی و سریع السیری از سوی گزارشگر قدیمی فوتبال ایران همراه بود.

علیرضا علیفر که پیش از این با اظهارات فنی حین گزارش خبرساز بود این بار به اشتباه در اواسط نیمه اول هنگام اعلام نام بازیکنان تیم لوانته در خط هافبک، سید جلال را یکی از بازیکنان حاضر در لیست تیم اسپانیایی دانست. او در هنگام معرفی بازیکنان تیم لوانته در دیدار مقابل  رئال به چیننش تاکتیکی تیم اشاره کرد و سیدجلال حسینی را بازیکن شماره 17 این تیم معرفی کرد.


شاید در ابتدا این اشتباه یک گاف ساده به نظر می آمد اما با دست به دست شدن این تکه از گزارش دیروز علیفر، صورت مسئله تغییر کرد و  روابط عمومی شبکه ورزش در اقدامی کمتر دیده شده دست به واکنش زد و خبرداد که این گزارشگر قدیمی را از گزارش محروم کرده است.


در این بیانیه اینطور نوشته شده : در پی اشتباه فاحش علیرضا علیفر در گزارش بازی امروز رئال مادرید و لوانته ، شبکه ورزش سیما به منظور بررسی بیشتر درباره دلایل بروز این اشتباه، ایشان تا اطلاع ثانوی از گزارش مسابقات در این شبکه محروم خواهند بود و پس از بررسی بیشتر موضوع، مدت زمان قطعی محرومیت ایشان اعلام خواهد شد.


علیفر جزو آن دسته از گزارشگران فوتبال ایران است که به دنبال ایجاد سبک جدیدی در این حرفه بوده تا به واسطه آن فضای مجازی را در اختیار بگیرد و هواداران بیشتری را جلب خود کند. سبک خاص گزارش و فریادها و "توی دروازه" گفتن ها و البته برخی اظهارنظرهای رادیکال درباره برخی مربیان کار را به اینجا رساند که او ناگهان از لبه یک گزارش فوتبال به یک مهلکه حرفه ای پرتاب شود. البته آنچه علیفر در دفاع از خود به زبان می آورد نیز قابل بررسی است؛جایی که او با اشاره به لاین آپ معرفی شده در شبکه اسکای،اشتباهش روی اعلام نام  سیدجلال حسینی را متوجه این سایت معتبر انگلیسی می کند.


درنهایت علیفر که دیشب با فعل و انفعالات حاشیه ای یک گزارش بازی تبدیل به مهمترین ترند فوتبالی های ایران شده بود،از خود دفاع کرده و در انتظار تصمیم شبکه ورزش است.


 

 

علیرضا علیفر تا اطلاع ثانوی محروم شد

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.