حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1636864/35 زمان: 11:08   1398/06/25 بازدید: 8,428

فکر نمی کنم دربی جذابی تماشا کنیم

سیدعباسی: استقلال داخل زمین رهبر ندارد

بازیکن سابق استقلال بار دیگر با تاکید بر این که آبی ها داخل زمین کمبود یک رهبر را احساس می کنند مدعی شد این تیم نیاز به زمان و حمایت بیشتر دارد.

به گزارش "ورزش سه"، در سومین هفته از فصل جدید نتیجه ای جز تساوی 1-1 نصیب استقلال استراماچونی نشد تا یک امتیاز در مسجدسلیمان دردی از آبی های پایتخت در آستانه دربی حساس هفته آتی درمان نکند. با این نتیجه استقلالی ها در حسرت کسب اولین برد ماندند تا نگرانی ها در تقابل با رقیب دیرینه به اوج خود برسد.


داود سیدعباسی بازیکن سابق استقلال در ارتباط با نمایش این تیم در مسجدسلیمان گفت:« هنوز هم اعتقاد دارم استقلال در داخل زمین نیاز به یک بازیکن باتجربه با قدرت رهبری دارد تا نیمی از مشکلاتش برطرف شود. در چنین تیم هایی داشتن بازیکنی که بتواند با رهبری تیم را تهییج کند واقعا نکته بسیار مهمی است».


او ادامه داد:« در بسیاری از تایم های بازی با نفت مسجدسلیمان بازیکنان استقلال داخل زمین یادشان می رفت برای چه تیمی بازی می کنند و چه شرح وظایفی دارند. این مورد در 20 دقیقه پایانی مشهودتر بود چون در آن دقایق انگار نه انگار استقلال مقابل مسجدسلیمان نیاز به گل برتری دارد! مسلما اگر بازیکنی داخل زمین بود که می توانست رهبری تیم را در دست بگیرد این اتفاق نمی افتاد».


بازیکن سابق استقلال که سابقه گلزنی در دربی را نیز دارد در ادامه تصریح کرد:« شرایط دو تیم در آستانه دربی 90 چندان مساعد نیست چون نه استقلال و نه پرسپولیس هنوز با تغییرات وفق پیدا نکردند از همین رو به شخصه اعتقاد دارم نمی توانیم در انتظار تماشای یک دربی جذاب و تماشاگرپسند باشیم مگر این که اتفاقات غیرمنتظره ای در جریان بازی رقم بخورد».


سیدعباسی با تاکید بر این که باید به استقلال استراماچونی زمان داد، گفت: «هر تغییری در تیم های فوتبال نیاز به زمان دارد به خصوص که استقلال این فصل هم روی نیمکت مربیگری هم در فهرست بازیکنان دگرگون شده است. از همین رو با تمام انتقاداتی که به استقلال وارد است اما می توان به این تیم در آینده ای نزدیک دل بست چون آنها توانایی تبدیل شدن به تیمی مدعی را دارند به شرط آن که برخی از بازیکنان بدانند در چه تیمی بازی می کنند».

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.