حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1636870/35 زمان: 11:26   1398/06/25 بازدید: 33,393

آخرین وضعیت مصدومان استقلال

قائدی به دربی می رسد دیاباته نه

علاوه بر دو امتیاز از دست رفته استقلال در مسجدسلیمان این تیم در آستانه دربی 90 پایتخت دو مصدوم هم داد تا تلفات زیادی روی دستش باقی بماند.

به گزارش "ورزش سه"، شیخ دیاباته گلساز و مهدی قائدی زننده تنها گل استقلال مقابل مسجدسلیمانی ها در جریان این بازی با مصدومیت روبرو شدند تا حضور آنها در بازی حساس هفته آتی برابر پرسپولیس در هاله ای از ابهام قرار بگیرد.


در شرایطی که گمانه زنی ها پیرامون وضعیت این دو بازیکن به اوج خود رسیده است آخرین اخبار از قائدی و دیاباته از آغاز روند درمانی آنها در اهواز و متعاقبا در تهران حکایت دارد. شنیده ها از اردوی استقلال حکایت از این دارد که وضعیت مچ پای مهدی قائدی چندان نگران کننده نیست و این بازیکن بعد از 48 ساعت ریکاوری و کارهای اختصاصی به تمرینات گروهی بازخواهد گشت تا برای دربی آماده باشد.


اما وضعیت شیخ دیاباته چندان امیدوارکننده نیست چون مهاجم اهل مالی با ضربه شدیدی که به دنده هایش وارد شده با وجود این که شکستگی ندارد اما با درد شدید ناشی از این ضربه حداقل به چند جلسه فیزیوتراپی و کارهای اختصاصی نیاز دارد که این روند ممکن است بین یک تا دو بازی او را از ترکیب استقلال دور نگه دارد. با این وجود کادرپزشکی در تلاش است شانس بازگرداندن او به ترکیب دربی را افزایش دهد که بسیار بعید به نظر می رسد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.