حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1636912/24 زمان: 13:15   1398/06/25 بازدید: 21,436

مردم حقایق را می‌دانند؛ شکست را گردن بازیکنان نمی‌اندازم

احمدزاده: دیر به فکر زحمت کشیدن افتادیم

محمد احمدزاده سرمربی ملوانان شامگاه یکشنبه پس از شکست خانگی برابر خوشه طلایی ساوه به سوالات اصحاب رسانه پاسخ داد.

به گزارش "ورزش سه"، محمد احمدزاده پس از پایان بازی تیم خود برابر خوشه طلایی گفت: در این دیدار ما دیر به این فکر افتادیم که باید زحمت بکشیم و زمانی سعی کردیم حریف را تحت فشار بگذاریم که با سه گل عقب بودیم. در واقع درون زمین نتوانستیم حرکتهای فوتبالی مان را به خوبی انجام دهیم حتی در یک ربع آخر اگر حریف سیر نمی شد و عقب نمی نشست ما نمی توانستیم به آنها فشار وارد کنیم. شاید به این دلیل که شرایط جسمانی به بازیکنان مان اجازه نمی داد بازیکن صاحب توپ را تحت فشار بگذارند. بعداز بازی با مس یک هفته استراحت داریم که باید سعی کنیم روی مشکل بدنی بچه ها کار کنیم و میل به جنگندگی آنان را افزایش بدهیم.

 

وی در ادامه گفت: من نباید بگویم که تیم را من نبستم و یا تقصیرات را به گردن بازیکنان بیاندازم زیرا مردم حقایق را می دانند و وظیفه من این است که در کمترین زمان مشکلات را حل کنم اما از تعدادی از بازیکنان انتظارات بیشتری داشتم. بازیکنان باید به من جواب بدهند و اگر نتوانند در این مسیر به ما کمک کنند خیلی زود جای شان را به جوانها خواهند داد.

 

وقتی بازیکنی با گذشته و اسم و رسم وارد تیم می شود، هم شما و هم ما از وی انتظار داریم. اگر این اتفاق نیفتاد باید به جوانهایی که انگیزه و میل به بازی دارند میدان بدهیم و از بازیکنهایی استفاده کنیم که ارزش پیراهن این تیم را بدانند. به نظر من از اعتماد کردن به جوانان هیچکسی ضرر نمی کند نه تماشاگر و نه تیم. تیم بایستی به بهترین شکلی کیفیتش را نشان دهد. تعارف هم با کسی نداریم و سعی می کنیم از همه پتانسیل های مان استفاده کنیم. ضمن اینکه باید تلاش کنیم برای دو سه بازیکن مان هم کارت بازی بگیریم.

 

احمدزاده اظهار کرد: شک نداریم که این تیم شرایط خیلی بهتری بدست خواهد آورد. ولی باید همه دست به دست هم بدهیم تا این اتفاق زودتر بیفتد و به شرایط نرمال مان از نظر کیفی برسیم. سیستم دفاعی ما ایراد دارد و بیمار است و امروز اصلا وظایف شان را درست انجام ندادند. البته فقط یک جلسه توانسته بودیم روی سیستم دفاع خطی کار کنیم اما تا دفاع ما درست نشود نمی توانیم به موفقیت فکر کنیم. فصل گذشته هم بازیهای اول را از دست دادیم و نتیجه نگرفتیم اما به هیچ عنوان از کیفیت فنی بچه ها ناراضی نبودیم. چون پنجره ما با چک و وعده باز شد فدراسیون ۱۵ روز فرصت داده تا تکلیف بازیکنهایی که برای شان کارت صادر کرده را روشن کنیم. همچنین تعدادی بازیکن هم داریم که کارت بازی شان صادر نشده.

 

سرمربی ملوان تصریح کرد: ناچاریم همزمان با مسایل فنی مسایل باشگاه و مشکلات مالی را حل کنیم. با توجه به اینکه مازیار فعلا با ما نیست پژمان تمام وقتش را روی حل مسایل مالی باشگاه گذاشته و انصافا" خیلی بیش از انتظار من دارد زحمت می کشد. تلاشهای ما برای حل مشکلات هم امیدوار کننده بوده اما حالا حالا ها باید دوندگی کنیم. پژمان و مازیار در آینده نزدیک بعد از اینکه کارهای مدیریتی رفع و رجوع شد به تیم اضافه می شوند و کار مدیریتی را به افراد متخصص این کار خواهند سپرد و به اعتقاد من این وقفه نباید در کار فنی آنها خللی ایجاد کند.

 

احمدزاده در پایان گفت: تماشاگر همانطور که به همه ما کمک کرد اگر به حمایتش ادامه بدهد ما می توانیم جوانهایی را به تیم تزریق کنیم و به سمت مکتب ملوان برویم که این خواست بسیاری از هواداران هست. البته عده ای هم به نتیجه گیری فکر می کنند که آنها هم حق دارند. از اینکه تماشاگر دقیقه ۶۵ استادیوم را ترک می کند تا روبروی تیم خودش قرار نگیرد همه ما باید به خودمان بیاییم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.