حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1636995/43 زمان: 19:03   1398/06/25 بازدید: 8,809

من مدیرفنی هستم و حق نظارت دارم

استیلی: با هیچ‌کس اختلاف ندارم

در روزهای اخیر اخبار زیادی پیرامون اختلافات موجود در کادرفنی و مدیریت تیم امید وجود دارد و حتی این خبر منتشر که از بین مدیرتیم و سرمربی یک نفر باید بماند.

به گزارش" ورزش سه"، بعد از شکست های تیم امید در بازی های دوستانه برابر ازبکستان اخباری پیرامون اختلاف بین فرهاد مجیدی سرمربی تیم و حمید استیلی مدیرفنی تیم امید منتشر شد. حتی گفته شد که باتوجه به اختلاف نظرهای این دو در نهایت یکی از آن ها درتیم مانده و دیگری جدا می شود.

 


حمید استیلی مدیرفنی تیم امید در این ارتباط گفت:« هیچ اختلافی بین من و فرهاد مجیدی نیست. »


او افزود:«ما در ازبکستان صحبتی با هم داشتیم. همانطور که خود مجیدی گفته در آن جلسه  راجع به مباحث فنی صحبت کردیم. من مدیرفنی تیم هستم و حق نظارت برمسایل فنی را دارم و این کار را چه زمان آقای کرانچار و چه الان انجام می دهم.»


استیلی دررابطه بااین موضوع ادامه داد:« ما باهم به فرودگاه آمدیم و آنجا با هم صحبت و سپس خداحافظی کردیم. من و فرهاد مجیدی اختلافی نداریم و اگر اختلافی هم باشد فنی است. این کمیته فنی است که بعد از شکست های تیم امید تصمیم گرفته است.»
او همچنین گفت:« ما هر دو فوتبالی و با هم دوست هستیم و مشکلی هم نداریم. شاید برخی دوستان دلشان می خواهد ماجرا را اینگونه نشان بدهند و هدفی دارند اما ما اگر اختلافی هم داشته باشیم فنی است.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.