حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1637006/48 زمان: 19:46   1398/06/25 بازدید: 13,133

شجاعی، دژاگه و میمبلا دور از فرم ایده‌آل

سه ستاره و فقط یک امتیاز برای تراکتور (عکس)

سه ستاره تراکتور روز کم فروغی برابر ذوب‌آهن داشتند و همین امر باعث نمایش نه چندان دلچسب این تیم شد.

به گزارش "ورزش ‌سه"،  شاید اگر مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و میمبلا نمایش بهتری برابر ذوب‌آهن داشتند تراکتور حالا با هفت امتیاز در کنار سپاهان قرار داشت. درست به مانند اظهار نظر دنیزلی که بعد از مسابقه از نمایش نه چندان خوب تیمش به خبرنگاران گفت.

 

 

این سه بازیکن روز گذشته و در ورزشگاه فولاد شهر خارج از فرم همیشگی قرار داشتند و همین امر موجب عدم هماهنگی خطوط حمله و هافبک سرخ‌های تبریزی مقابل ذوب‌آهن بود. مسعود شجاعی بیشتر در میانه زمین به درگیری با بازیکنان حریف پرداخت و فرصت زیادی برای خودنمایی و ایجاد فرصت برای دیگر یارانش پیدا نکرد. از طرفی با توجه به تاکتیک دفاعی میزبان اشکان دژاگه هم فرصت چندانی برای انجام حرکت تکنیکی و بازیسازی نداشت. هر چند که در همان نیمه اول با فرار از خط دفاعی ذوب توانست موقعیت خطرناک گلزنی ایجاد کند اما در دقایق دیگر بازی آرام و کم فروغ بود و در نهایت جای خود را به سوگیتا داد.

 

 

میمبلا، ستاره اهل پرو تراکتور نیز که در جدال با پرسپولیس خوش درخشید دیگر بازیکنی بود که مقابل ذوب‌آهن ضعیف عمل کرد. او در چند موقعیت با ارسال سانترهای ضعیف و شوتزنی بدون دقت مصطفی دنیزلی را مجاب به تعویض و آوردن اکبر ایمانی به جای وی کرد تا اینگونه سه ستاره تراکتور خاموش باشند و تنها با یک امتیاز به تبریز بازگردند.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.