حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1637064/41 زمان: 22:42   1398/06/25 بازدید: 113,358

دربی توصیف شدنی نیست؛

خلیل زاده: بدبخت شدیم؛ حسین دیگر ولمان نمی‌کند

مدافع پرسپولیس می گوید تیمش آماده برگزاری دیدار دربی است ولی نمی تواند این مسابقه را توصیف کند.

به گزارش "ورزش سه"، شجاع خلیل زاده مدافع میانی پرسپولیس در رابطه با برد این تیم مقابل نفت آبادان که با یک گل به دست آمد، در جمع خبرنگاران گفت: اول یک خسته نباشید می گویم به هواداران که در یک روز غیرتعطیل آمدند و ما را تشویق کردند. امیدوارم این حمایت ها ادامه داشته باشد.


او در مورد بازی بیان کرد: این سه امتیاز از نان شب برای ما واجب تر بود. خدا را شکر بردیم و این سه امتیاز تقدیم به هواداران.


از خلیل زاده در مورد دربی پرسیده شد. او در این مورد بیان کرد: دربی شرایط خاص خودش را دارد. به جایگاه دو تیم در جدول ربطی ندارد. امیدوارم ببریم و سه امتیاز را بگیریم. برای استقلال هم آرزوی موفقیت می کنم.


مدافع میانی تیمش در مورد گلزنی زوجش حسین کنعانی زادگان با خنده گفت: دیگر نمی توانیم تا یک ماه حسین را جمع کنیم. بدبخت شدیم. دیگر سر تمرین نمی توانیم نگاهش کنیم.


او در مورد غیبت سیدجلال هم توضیح داد: آقا سید بزرگ ما است. سه سال است کنار سید بازی کردم و خیلی چیزها از او یاد گرفتم. آقای کالدرون به سید استراحت داد. چه من، چه حسین و چه سید؛ پرسپولیس مهم است و امیدوارم بازی بعدی را هم با پیروزی پشت سر بگذاریم.


خلیل زاده در پاسخ به این سوال که انگیزه شخصی برای دربی دارد یا خیر بیان کرد: همه بازی ها در پرسپولیس حساس است ولی دربی شرایط خودش را دارد. اصلا هر چه در مورد دربی بگویم نمی توانم آن را توصیف کنم. دربی با همه بازی ها فرق دارد.


مدافع میانی پرسپولیس در مورد اخراج برانکو هم عنوان کرد: همه ما برانکو را دوست داریم. حالا یک شرایطی پیش آمد و از اینجا رفت. همه ناراحت شدیم از شرایطی که برای او پیش آمده (اشاره به اخراج از الاهلی عربستان). همه او را دوست داریم و برایش آرزوی موفقیت می کنیم. برای آقای کالدرون هم آرزوی موفقیت می کنیم و امیدواریم بهترین نتایج را با پرسپولیس بگیرد.


از خلیل زاده پرسیده شد که آیا دوست دارد، برانکو به پرسپولیس بازگردد. او ابتدا از جواب دادن به این سوال امتناع کرد و پس از اصرار خبرنگار در مورد بازگشت او در آینده گفت: حالا که مربی کالدرون است و برای او آرزوی موفقیت می کنم. حالا بعدا را بعدا صحبت می کنیم.


مدافع پرسپولیس در مورد شرایط ویژه دربی با هوادار 90-10 گفت: ما در این جوها زیاد بازی کردیم. تا فینال آسیا رفتیم و این فضاها را همه جا دیدیم. 90 به 10 بشود بهتر است و بازی برگشت هم به نفع ما می شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.