حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1637066/48 زمان: 22:47   1398/06/25 بازدید: 28,525

خیلی خوشحالم در پرسپولیس هستم

امیری: هواداران دلگیرند اما جبران می‌کنم

وحید امیری گفت: صد در صد هواداران دلگیری از من دارند و به دنبال این هستم با نمایش خوبم در طول فصل این مشکل را هم بر طرف کنم.

به گزارش "ورزش ‌سه"، وحید امیری بعد از برد پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان گفت:  بازی خیلی سختی بود. در دو هفته گذشته نفت آبادان نشان داد با کیفیت است و مربی عاقلی با توجه به کارنامه‌اش دارد. ما می‌دانستیم  بازی بسیار سختی داریم و خدا را شکر توانستیم سه امتیاز را بگیریم. بازی درگیرانه ای بود و موقعیت های زیادی داشتیم اما گل نزدیم. قبول دارم فرصت زیادی از دست دادیم. ولی نیم فصل اول فقط برای جمع آوری امتیاز است و تیمی که سه امتیاز را بگیرد بهترین شانس را برای قهرمانی دارد. کار ما هم همین است و هیچ بازیکنی دوست ندارد موقعیت از دست بدهد. مهاجم ما در سه فصل اخیر در تمام مسابقات بوده و عدم گلزنی را به علت فشار روانی و خستگی بدانید. مطمئن باشید شرایط ما روز به روز بهتر می‌شود.

 

وی در خصوص مسابقه دربی گفت: مسابقه دربی حساسیت خاص خودش را دارد. همه بازیکنان خود را برای این جدال آماده می‌کنند. امیدوارم جدای نتیجه یک بازی نمایشی و خوب از آب دربیاید و بازی در خور نام پرسپولیس داشته باشیم.

 

امیری درباره قانون 90 به 10 گفت: این شرایطی است که در تمام دنیا هست و به نظرم کار مثبتی خواهد بود و امیدوارم امنیت لازم برقرار شود.

 

هافبک پرسپولیس در ادامه گفت: خیلی خوشحالم که حالا در پرسپولیس هستم و انگار فوتبال خود را تازه آغاز کرده‌ام. امیدوارم مهره تاثیرگذاری برای تیم باشم. خدا را شکر دو سالی که بودم هیچ حاشیه ای نداشتم. صد در صد هواداران دلگیری از من دارند و به دنبال این هستم با نمایش خوبم در طول فصل این مشکل را هم بر طرف کنم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.