حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1637074/41 زمان: 23:01   1398/06/25 بازدید: 49,611

فتاحی: بدون بلیت به ورزشگاه‌ها نروید

باشگاه پرسپولیس باید پاسخگوی هوادارانش باشد

سعید فتاحی می گوید باشگاه پرسپولیس مسئول پاسخگویی در مورد هوادارانی است که پشت درهای استادیوم مانده اند و آنها باید زودتر بلیت را خریداری می کردند.

 به گزارش "ورزش سه"، سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ پس از قرعه‌کشی مسابقات فوتبال جام حذفی, درباره اینکه هفت هزار هوادار پرسپولیس پشت در ورزشگاه ماندند, اظهار داشت: این آمار را از کجا آوردید؟ یکی دو هزار نفر بودند که ما هم بارها اعلام کرده‌ایم که دو سال است بلیت‌فروشی به باشگاه‌ها واگذار شده است و نباید کسی بدون بلیت به ورزشگاه بیاید. خداراشکر الزامات برقرار شده است. الان کار گیت‌ها, شماره‌گذاری صندلی‌‌ها و نصب دوربین‌ها انجام شده است و بلیت‌فروشی هم از طریق سایت انجام می‌شود.

 

فتاحی در مورد مشکلات هواداران برای ورود به ورزشگاه ها ادامه داد: بارها اعلام کردیم که تا خود مردم نخواهند این کار درست نمی‌شود. در سایت اعلام شده که پنج ساعت قبل از بازی بلیت‌فروشی بسته می‌شود و باید هواداران زودتر بلیت بخرند. البته ممکن است برای برخی از بازی‌ها که احتمال پر نشدن ورزشگاه  وجود دارد این مدت تغییر کند. این کار تازه است و دارد اتفاق می‌افتد و همه باید کمک کنند. مخصوصاً تماشاگران، چون این کار برای رفاه آنها انجام شده است.


رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ افزود: سازمان لیگ و فدراسیون در این باره نقش نظارتی دارند و اصلاً‌ مسئولیت اجرایی ندارند. باشگاه‌ها موظف هستند که این اقدامات را انجام دهند. الان باشگاه‌ها پاسخگو هستند.


او در پایان با تشکر از مدیریت باشگاه پرسپولیس افزود: باید از انصاری‌فرد هم تشکر کنم که خودش امروز وارد جمع مردم شد، با آنها صحبت کرد و برای حل مشکل‌شان دنبال راهکار بود. از نیروی انتظامی و یگان ویژه هم تشکر می‌کنم که در بازی امروز اجازه ورود به کسانی که بلیت نداشتند را ندادند. چون کسانی که بلیت ندارند به کسانی که بلیت دارند، احترام نمی‌گذارند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.