حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1637087/41 زمان: 23:53   1398/06/25 بازدید: 41,268

توضیحات حسن زاده رئیس کمیته انضباطی؛

حکم محرومیت تراکتورسازی در استیناف

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می گوید، این کمیته هواداران تراکتور را از حضور در ورزشگاه محروم نکرده است.

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته احکام دیدار پرسپولیس و تراکتور اعلام شد و بر اساس احکام اعلام شده، باشگاه تراکتور 30 میلیون تومان جریمه شد و محرومیت تعلیقی این تیم که مربوط به دیدار پیکان در نیم فصل دوم لیگ هجدهم بود، به مرحله اجرا درآمد.


با این حال امروز رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال یعنی اسماعیل حسن زاده روی خط برنامه فوتبال برتر آمد و تاکید کرد که باشگاه تراکتور تنها باید 30 میلیون جریمه نقدی را بپردازد و از حضور هوادارانش در بازی خانگی محروم نخواهد بود.


اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در گفتگو با برنامه فوتبال برتر و در رابطه با ابهاماتی که این حکم ایجاد کرده است، اینگونه توضیح می دهد: « ما در پرونده جدید که حکم صادر کردیم، در واقع تراکتور را محروم نکردیم و تنها تراکتور را 30 میلیون تومان جریمه کرده ایم. حالا تراکتور در دیدار برابر پرسپولیس از نگاه ما متخلف شناخته شده و ما آنها را 30 میلیون تومان جریمه کرده ایم. »


حسن زاده ادامه داد: « پس از حکمی که ما اعلام کردیم، باشگاه تراکتور اعتراض کرده و با این وصف پرونده به کمیته استیناف می رود. حالا اگر کمیته استیناف باشگاه تراکتور را متخلف بداند و حکم 30 میلیون تومان جریمه نقدی را تایید کند،  در این صورت یک جلسه محرومیت تعلیقی باشگاه هم به مرحله اجرا درخواهد آمد، ولی در صورتی که کمیته استیناف باشگاه تراکتور را تبرئه کند، یعنی دیگر این باشگاه متخلف شناخته نشده و محرومیت تعلیقی تراکتور هم به مرحله اجرا درنخواهد آمد.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.