حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1637137/50 زمان: 11:05   1398/06/26 بازدید: 13,677

ترنت الکساندر آرنولد:

اینسینیه به اندازه ادن هازارد خطرناک است

ترنت الکساندر آرنولد، ستاره جوان خط دفاعی لیورپول در آستانه دیدار امشب تیمش مقابل ناپولی نسبت به لورنزو اینسینیه ستاره ناپولی هشدار داده و او را بازیکنی در سطح ادن هازارد می‌داند.

به گزارش "ورزش سه"، ترنت الکساندر آرنولد، ستاره جوان خط دفاعی لیورپول در آستانه دیدار امشب لیورپول مقابل ناپولی در اولین دیدار قرمزها در مرحله گروهی لیگ قهرمانان، لورنزو اینسینیه ستاره ناپولی را تهدید بزرگی برای تیمش دانسته و می‌گوید این ستاره ایتالیایی بازیکن خطرناکی است و در سطح ادن هازارد بازی می‌کند.

 

 

لیورپول در ماه اکتبر سال گذشته هم مثل بازی امشب در شهر ناپل و در استادیوم سن پائولو به مصاف ناپولی رفته بود و به لطف گل دیرهنگام اینسینیه بازی را 1-0 باخته بود. اینسینیه امسال هم کلیدی‌ترین مهره کارلو آنچلوتی به حساب می‌آید و الکساندر آرنولد می‌گوید لیورپول باید به خوبی مراقب این ستاره ایتالیایی باشد.

 

الکساندر آرنولد در این باره گفت:" اینسینیه بازیکن خیلی خوبی است. او در روند بازی ناپولی نقش خیلی مهمی دارد، می‌داند تیمش در زمین چه می‌خواهد و عامل مهمی در روحیه دادن به سایر بازیکنان این تیم است. اینسینیه خیلی زیرک، قوی، سریع و چابک است. به نظر من او مثل ادن هازارد بازی می‌کند".

 

 

پدیده جوان خط دفاعی لیورپول در ادامه گفت:" بازیکنانی مثل اینسینیه و هازارد برای مدافعین خیلی سخت هستند و گرفتن آنها کار را برای مدافعین دشوار می‌کند. اگر از کسانی که مقابل او بازی کرده‌اند سوال کنید آنها هم حتما خواهند گفت که دفاع در مقابل کسی مثل اینسینیه چقدر دشوار است. آنها بازیکنان خوب زیادی دارند و ما باید برای مقابله با آنها آماده باشیم".

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.