حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1637257/29 زمان: 18:46   1398/06/26 بازدید: 6,376

اوبامیانگ: مصدومیت لاکازت خبر خوبی نیست

پیر امریک اوبامیانگ از اینکه لاکازت نمی تواند شش هفته آرسنال را همراهی کند ناراحت است.

به گزارش "ورزش سه"، فصل جاری هم با درخشش پیر امریک اوبامیانگ در ترکیب آرسنال همراه بوده و او همچون فصل گذشته گلزن برتر تیمش است. زوج او و لاکازت یکی از خطرناک ترین زوج های لیگ برتر محسوب می شود اما لاکازت به دلیل مصدومیت نمی‌تواند حداقل تا یک ماه تیمش را همراهی کند. این اتفاق باعث ناراحتی پیر امریک اوبامیانگ شده است.

 

 

 

 

این مهاجم گابنی که در تساوی 2-2 برابر واتفورد توانست هر دو گل توپچی ها را به ثمر برساند گفت:« نبود لاکازت آن هم به مدت شش هفته خیلی خبر بدی برای ماست. او مهاجمی است که خیلی می‌تواند برای تیم گلزنی کند و من هم هماهنگی خیلی خوبی با او پیدا کردم و نبود او قطعا به ضرر تیم خواهد شد. قطعا جای خالی لاکازت را در تیم احساس خواهیم کرد ولی امیدواریم سایر نفرات بتوانند در غیاب او جای خالی لاکازت را پر کنند.»

 

آرسنال در این هفته در حالی که با دو گل اوبامیانگ از حریف خود پیش بود، با اشتباه مدافعان از جمله سوکراتیس متوقف شد تا تنها یک امتیاز به دست بیاورد.

همچنین در ابتدای فصل نیز الکساندر لاکازت یکی از بهترین بازیکنان آرسنال در فصل قبل، در بازی دوستانه برابر لیون دچار مصدومیت شد و خیلی زود ورزشگاه را برای مداوای بیشتر ترک کرد و به نظر می‌رسد در بازی برابر واتفورد مصدومیت او تشدید شد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.