حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1637258/41 زمان: 19:15   1398/06/26 بازدید: 10,036

درخواست اقتصادی درودگر از نیروهای یگان ویژه

رئیس سازمان اقتصادی فوتبال ضمن تقدیر از زحمات یگان ویژه، نکته مهمی را در مورد نحوه استقرار آنها در بازی ها یادآور می شود.

صادق درودگر رئیس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال در گفتگو با "ورزش سه" در رابطه با سه هفته ابتدایی لیگ برتر و کیفیت آن گفت: سه هفته از بازی های لیگ گذشته و خدا را شکر برگزاری ها و رفتار تماشاگران نسبتا خوب بوده است. نیروهای انتظامی، امنیتی و یگان به خوبی وظایف خود را به خوبی انجام داده اند.


درودگر با اشاره به حوادث تلخ روزهای اخیر پیرامون فوتبال اضافه کرد: البته اتفاقات تلخ و غم انگیزی هم داشتیم که در حوزه وظایف نیروهای امنیتی و انتظامی نبوده است. این حوادث را از صمیم قلب به خانواده های آن عزیزان و جامعه فوتبال تسلیت می گوئیم.


درودگر سپس با ادامه تمجید از یگان ویژه به نکته ای اشاره کرد و افزود: از یگان ویژه به خاطر تلاش وافری که داشته اند تشکر می کنیم. با این حال یک نکته وجود دارد که نکته مهمی است. متاسفانه در تمام بازی ها، نیروهای یگان ویژه مقابل تابلوهای تبلیغاتی می ایستند. این در تمام دنیا ممکن است تصویر بدی از ایران ایجاد کند و افکار عمومی هم از این موضوع استقبال نمی کنند. هم از این جهت که فضا را فضای پلیسی می کند و هم از این جهت که مقابل تابلوهای تبلیغاتی که ایجاد درآمد می کنند، می ایستند و مانع از دیده شدن آنها می شوند. حتی هزینه خود نیروی انتظامی هم از محل درآمدهای برگزاری مسابقه فوتبال پرداخت می شود و امیدوارم رعایت کنند تا در بازی های آینده شاهد چنین موضوعی نباشیم.


رئیس سازمان اقتصادی بیان کرد: ضمن تشکر مجدد از نیروی انتظامی امیدوارم دوستان ما دیگر در هیچ یک از استادیوم های کشور، مقابل تابلوهای تبلیغاتی قرار نگیرند. باز هم از آنها تشکر می کنم  و امیدوارم هماهنگ با یکدیگر، فوتبال را به خوبی از جهات مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی و ... پیش ببریم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.