حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1637432/29 زمان: 14:31   1398/06/27 بازدید: 30,036

رویای اسطوره بوکا محقق می شود؟

مسی با پیراهن بوکاجونیورز در بازی خداحافظی ریکلمه

لیونل مسی قصد دارد در دیدار خداحافظی خوان رومن ریکلمه از فوتبال که در ورزشگاه بومبونرا برگزار خواهد شد شرکت کند.

به گزارش "ورزش سه"، خوان رومن ریکلمه اسطوره باشگاه بوکاجونیورز که چند صباحی است از فوتبال خداحافظی کرده، به درخواست باشگاه بوکا برای بازی خداحافظی پاسخ مثبت داد. ریکلمه با خاطره خوبی بوکا را ترک نکرد و به دلیل اختلاف با سران باشگاه بدون بازی خداحافظی فوتبال را کنار گذاشت اما دوازدهم دسامبر(21 آذرماه) قرار است در یک بازی خداحافظی که بوکا برای او ترتیب داده است، حضور یابد. رویای ریکلمه حضور لیونل مسی در این بازی به یادماندنی است.

 

 

 

 

او به خبرنگاران گفت:« پیوسته با مسی در تماس هستم و با او این قضیه را در میان گذاشتم. مسی استقبال کرد و گفت اگر با بازی های بارسا تداخل نداشته باشد، در این بازی شرکت خواهد کرد. این رویای من است که او را یک بار با پیراهن بوکا ببینم. می دانم که برای او بارسا همان ارزشی را دارد که بوکا برای من دارد. 

خوشحال شدم که لئو پس از هفته ها به فوتبال برگشت و برابر دورتموند به میدان رفت. او دوست داشت برای بارسا به میدان برود و هرچند هنوز روی فرم نیست ولی در شرایط بازی قرار گرفت. دوست دارم او امسال به آرزویش که فتح مجدد لیگ قهرمانان است، دست یابد. همیشه برای مسی بهترین ها را می خواهم.»

 

ریکلمه که رابطه خوبی با دیگو مارادونا ندارد، حاضر نشد در مورد دعوت از او برای بازی خداحافظی اش صحبت کند اما خیلی از هم تیمی های قدیمی اش در این بازی حاضر خواهند بود. در روزی که روز هوادار در بوکاجونیورز نیز نامیده می شود.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.