حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1637648/50 زمان: 13:00   1398/06/28 بازدید: 18,655

دلیل عجیب برای خط زدن اوزیل از فهرست آرسنال

درحالیکه آرسنال امشب در اولین دیدار خود در لیگ اروپا به مصاف آینتراخت می‌رود، اونای امری می‌گوید مسوت اوزیل که در این فصل تنها 71 دقیقه برای تیمش بازی کرده نیاز به استراحت دارد.

به گزارش "ورزش سه"، درحالیکه آرسنال امشب به آلمان سفر کرده و در اولین دیدار خود در لیگ اروپا به مصاف آینتراخت فرانکفورت می‌رود مسوت اوزیل ستاره آلمانی توپچی‌ها در کمال تعجب در لندن مانده و به همراه تیمش به آلمان سفر نکرده است. نکته جالب اینجا است که اونای امری سرمربی آرسنال در توجیه علت عدم حضور اوزیل در میان بازیکنان آرسنال برای این بازی می‌گوید او به استراحت نیاز دارد درحالیکه اوزیل در فصل جاری تنها 71 دقیقه برای توپچی‌ها به میدان رفته است.

 

 

وقتی که دیشب اونای امری فهرست 19نفره بازیکنان آرسنال برای سفر به آلمان را اعلام کرد همه از عدم حضور نام اوزیل در این فهرست تعجب کردند. سوکراتیس دیگر غایب آرسنال بود اما با توجه به اینکه او در فصل جاری در تک‌تک دقایق همه بازی‌های تیمش بازی کرده غیبت او موجه‌تر به نظر می‌رسد تا مسوت اوزیل.

 

اونای امری در پاسخ به خبرنگاران در این باره گفت:" ما این روزها در بازی‌های زیادی به میدان می‌رویم و من می‌خواهم از بازیکنان مختلف استفاده کنم. برای همین برای روز پنج‌شنبه چه در ترکیب 11نفره و چه در فهرست 19نفره از استراتژی چرخشی استفاده کردم و تصمیم بر این شد که مسوت و سوکراتیس این بازی را استراحت کنند".

 

 

سرمربی آرسنال در ادامه گفت:" من ترجیح می‌دهم اوزیل بعد از بازی روز یکشنبه ما مقابل واتفورد استراحت و تمرین کند و برای بازی روز یکشنبه آینده مقابل استون ویلا آماده شود".

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.