حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1637650/34 زمان: 13:07   1398/06/28 بازدید: 26,163

باشو با دبل به دربی رسید

مهدی قائدی که در بازی با نفت مسجد سلیمان مصدوم شده بود با تلاش کادر پزشکی تیم استقلال شرایط بازی در دربی را پیدا کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، او در شرایطی مهیای دربی می شود که دو گل را در هفته های ابتدایی فصل جاری در کارنامه خود ثبت کرده است. او در بازی با ازبکستان زننده تک گل تیم امید بود و در بازی با نفت مسجد سلیمان هم نام خود را به عنوان گلزن استقلال ثبت کرد تا  نشان دهد این فصل می خواهد مهره تاثیرگذارتری در فوتبال باشگاهی و ملی باشد. هر چند او فصل گذشته در هفته های پایانی و با اعتماد فرهاد مجیدی تبدیل به مهره کارآمدی شده بود.

 

مهدی قائدی که از نظر چهره شباهات زیادی به پسرک فیلم باشو، غریبه کوچک دارد در دربی پیش رو یکی از امیدهای استقلال برای گل زنی خواهد بود، به خصوص با دریبل های ریزی که می زند و هم چنین جایگیری خوب روی توپ های ارسالی از کناره ها. هر چند باید به این نکته اشاره کرد در بازی با پرسپولیس فرصتی که نصیب او خواهد شد انگشت شمار خواهد بود و در صورتی می تواند موفق شود که قدر اندک موقعیت ها را بداند. این موضوع در مورد مهاجمان پرسپولیس هم صدق می کند، چون در دربی هر دو تیم بیشتر در منطقه یک سوم میانی بازی می کنند و در منطقه یک سوم دفاعی متراکم هستند. البته که این بازیکن جوان برای موفقیت می بایست با شدت بیشتری به توپ ضربه بزند تا سرعت ضرباتی که می زند بالاتر رود، در غیر اینصورت مهار توپ های او از سوی علیرضا بیرانوند که یک دروازه بان ششدانگ و باتجربه بشمار می رود کار چندان سختی نخواهد بود.

 

مهدی قائدی با سیمای جدیدی که پیدا کرده است قطعا به دنبال ارایه فوتبال جدیدی است و از همه مهمتر اینکه به خوبی متوجه شده برای موفقیت می بایست به حملات خود جهت بدهد و در موقعیت ها گل بزند یا زمینه ساز گل شود. او اینکار را در بازی با نفت مسجد سلیمان به خوبی انجام داد. به همین خاطر استراماچونی امیدوار است در دربی پیش رو مرد کوچک دست بکار بزرگی بزند و دست استقلال را بگیرد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.