حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1637865/29 زمان: 14:58   1398/06/29 بازدید: 15,780

ادعای ال موندو

افشاگری در مورد کمیسیون انتقال گریزمان به بارسا

آنتوان گریزمان زمانی که اتلتیکو درگیر لیگ قهرمانان و بازی با یوونتوس بود، نه تنها با بارسا قرارداد بست که در مورد کمیسیون انتقالش نیز در حال چانه زنی با سران بارسا بود.

به گزارش "ورزش سه"،  آنتوان گریزمان زمستان گذشته و  پیش از آنکه در ماه جولای بند آزادسازی قراردادش از 200 میلیون یورو به 120 میلیون یورو کاهش پیدا کند، با بارسلونا به توافق رسیده بوده و طبق ادعای اتلتیکو، باشگاه کاتالان باید مبلغ 200 میلیون یورو می‌پرداخته و نه 120 میلیون یورویی که توسط بلوگرانا به این باشگاه مادریدی پرداخت شده است.

 

 

 

 

امروز ال موندو ادعا کرد که به ایمیل هایی دسترسی پیدا کرده است که نشان می دهد گریزمان بدون اطلاع باشگاه اتلتیکو و در حالی که این باشگاه در کوران بازی های فصل گذشته بود، در حال چانه زنی با مسئولان بارسا برای دریافت 14 میلیون یورو کمیسیون انتقالش بوده است. این مبلغ بین او، خواهر، پدر و و نیز ایجنتش تقسیم شده است.

رقم نهایی کمیسیون باعث ایجاد اختلاف نظراتی بین طرفین شده بود و این قضیه باعث شد تا باشگاه اتلتیکو از مذاکرات پنهانی گریزمان و بارسلونا مطلع شود، با این حال در شکایت رسمی اتلتیکو به فدراسیون فوتبال اسپانیا، این مورد گنجانده نشده است.

اتلتیکو مدعی شده است که بارسا باید 80 میلیون یورو اضافه تر پرداخت کند اما گفته می شود حکم نهایی یک بازی بدون تماشاچی بارسا در نوکمپ و یا پرداخت تنها 300 یورو جریمه خواهد بود! در این صورت اتلتیکو کار را به دادگاه حکمیت ورزشی خواهد کشاند.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.