حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1638032/43 زمان: 22:30   1398/06/29 بازدید: 10,604

وطنی قلعه نفوذ ناپذیر نساجی 

سمفونی قائمشهر در مایه ایسلندی(عکس)

نساجی در یکی از جذاب ترین مسابقات هفته با دو گل شاهین بوشهر را شکست داد تا با هفت امتیاز در رده چهارم جدول قرار بگیرد.

به گزارش" ورزش سه" رضامهاجری امروز و در یک بازی خانگی توانست شاگردانش را به سوی یک پیروزی باارزش هدایت کند و در نهایت تیم سخت کوش شاهین بوشهر را با نتیجه دو برصفر شکست دادند. 


آن ها برای پانزدهمین بازی پیاپی رسمی در این ورزشگاه شکست نخوردند تا رکوردشان در بازی های خانگی را حفظ کنند. مهاجری با وجود مشکلاتی که نساجی در ابتدای فصل از نظر مدیریتی داشت توانست تیم خوبی را جمع کرده و در هفته های اول مسابقات برخلاف انتظاراتی که با وجود چالش های مالکیتی این باشگاه وجود داشت نتایج مناسبی کسب کرد.


امروز اما آن ها که برنده اصلی بازی بودند تماشاگران نساجی هستند. آن ها با نظم و عشق همیشگی به ورزشگاه آمدند و در حالی که تیم میهمان با کمترین مشکل از سوی سکوها مواجه شده و حتی مورد تشویق هم قرار گرفت، توانستند نساجی را به سوی یک برد با ارزش هدایت کنند. 


درپایان بازی و بعد از برد با ارزشی که نساجی را به رتبه چهارم جدول رساند بازیکنان و کادرفنی این تیم بشدت مورد تشویق هواداران قرار گرفتند و دقایقی به جشن و پایکوبی پرداختند. قائمشهر اینروزها جذاب ترین شهر فوتبالی ایران است چرا که تنها ورزشگاهی است که در تمام بازی ها هواداران عاشقش ورزشگاه را پر می کنند و نود دقیقه تیمشان را به سوی موفقیت تشویق می کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.