حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1638043/48 زمان: 22:48   1398/06/29 بازدید: 14,623

خوزستان روی گنج است

منصوریان: در دربی تاکتیک به کار نمی‌آید

سرمربی ذوب‌آهن گفت: به نظر من در دربی کار تاکتیکی چندان به کار نمی‌آید و بیشتر باید روی کارهای روحی و روانی بازیکنان کار کرد.

به گزارش "ورزش سه" علیرضا منصوریان جمعه شب پس از تساوی تیمش در برابر صنعت نفت آبادان در نشست خبری پایان بازی گفت: با توجه به اینکه نگرش ما این بود که از تیم صنعت نفت در جریان بازی جلو بیفتیم ولی برخلاف جریان بازی گل خوردیم و این مسئله می‌توانست برای ما خطرناک باشد ولی خیلی خوب به بازی برگشتیم. در اواخر بازی که مالک بازی شده بودیم، روی ضد حمله می‌توانستیم به گل برسیم ولی با توجه به اینکه دچار مشکل تاکتیکی شده بودیم خودمان در اواخر دیدار در دقایقی بازی را به صنعت نفت دادیم. روند کلی به خوبی از سوی ما کنترل شد. می‌دانستیم که صنعت نفت شاید به سختی گل بزند ولی به سختی هم گل می‌خورد.

 

منصوریان در ادامه گفت: مهاجم نیجریه‌ای ما فعلاً مورد مراقبت ما است و کمی کشیدگی دارد که ما ترجیح دادیم وی را در این دیدار که سخت شده بود، بازی ندهیم و به جای این کار به سه بازیکن خودمان که به تازگی از تراکتورسازی به ما ملحق شده‌اند بازی دهیم تا آنها را برای بازی با استقلال تهران آماده کنیم. در دو ماه اخیر هیچ‌گاه نمی‌دانستیم که آیا این بازیکنان سرباز را داریم یا نه ولی فکر کنم پنج روز است که به طور کامل در اختیار ما هستند.

 

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در خصوص علیرضا منظمی بازیکن این تیم نیز گفت: منظمی هدیه شهر آبادان به تیم ماست ولی باید بتوانیم به خوبی از وی بازی بگیریم و او بتواند به خوبی تقسیم انرژی کند. سوغات پارسال ما بود که برای اردو به اهواز آمدیم و فوری وی را دیدم و با خودمان او را بردیم.

 

منصوریان در خصوص بازیکنان خوزستانی گفت: همیشه گفته‌ام استان خوزستان به خصوص اهواز و آبادان و مسجدسلیمان، در زمینه بازیکن فوتبال گنج در آن خوابیده است و اگر افرادی در این استان سه کمپ ۱۰ روزه در این استان بزنند حداقل ۵۰ ستاره مثل منظمی می‌توان شناسایی کرد. اگر این بازیکن را به من معرفی نمی‌کردند شاید او هم مثل خیلی از ستاره‌های دیگر استان خوزستان می‌سوخت. خوزستان روی گنج خوابیده است و اگر به خوبی روی آن کار کنند به نظر من تیم‌های خوزستانی تا سالیان سال احتیاجی به خرید بازیکن نخواهند داشت.

 

منصوریان در خصوص بازی صنعت نفت با پرسپولیس نیز گفت: بازی با پرسپولیس مثل چاقوی دولبه می‌ماند. اگر تیمی آن را ببرد خیلی خوب وارد بازی بعدی می‌شود. صنعت نفت هفته پیش مقابل پرسپولیس باخت ولی با یک ضربه ناگهانی گل دریافت کرد. ولی در جریان بازی صنعت نفت باشخصیت بازی کرد.

 

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در خصوص شهرآورد تهران گفت: من در این دیدار، بارها و بارها بازی کرده‌ام و حتی به عنوان سرمربی هم در این بازی بوده‌ام. به نظر من در این بازی کار تاکتیکی چندان به کار نمی‌آید و بیشتر باید روی کارهای روحی و روانی بازیکنان کار کرد. هر تیمی در هفته ما قبل بازی بیشتر کار روحی روانی خوب انجام دهد می‌تواند در  شهرآورد پیروز باشد.

 

منصوریان در خصوص تیمش نیز گفت: با توجه به شرایط مالی تیم نباید یک افق بسیار روشن برای خودمان ببینم ولی توانایی بازیکنان را که می‌بینم به آینده تیم امیدوار می‌شوم. من ۱۰ ماه است که مهمان مردم اصفهان هستم و از مهمان‌نوازی آنها تشکر می‌کنم. با رفتن سعید آذری از مجموعه به نظرم انسجام تیمی به هم نمی‌خورد و مدیرعامل جدید هم از درون خود مجموعه است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.