حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1638108/7 زمان: 10:55   1398/06/30 بازدید: 2,917

جعفری: گل شیمبا مزد نترسیدن ما بود

فرزاد جعفری مدافع تیم فولاد خوزستان می‌گوید در برابر شهر خودرو تیم برتر میدان بودند و حقشان سه امتیاز بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فولاد خوزستان روز گذشته موفق شد تا برابر شهرخودرو با گل پریرا پیروز شود و جمع امتیازاتش به عدد ۵ برسد.


فرزاد جعفری مدافع بهبهانی تیم فولاد خوزستان در گفتگو با خبرنگار ما درباره این بازی و سه امتیاز شیرین گفت: خدا را شکر که توانستیم اولین برد را به دست بیاوریم، این این برد را به هواداران تقدیم می‌کنیم که هیچگاه تنهایمان نگذاشتند.


وی در ادامه افزود: شهر خودرو را به خوبی آنالیز کرده بودیم، سه بازی قبل را برده بودند و می خواستند در خانه نیز پیروز شوند. اما ما تنها و تنها به برد فکر می‌کردیم و بدون ترس پا به میدان گذاشتیم، فکر می‌کنم گل شیمبا مزد نترسیدن ما بود که می توانست خیلی زودتر به ثمر برسد.

 

جعفری همچنین گفت: این بازی تمام شد و ما راه بسیاری تا پایان لیگ خواهیم داشت، این برد بسیار روحیه ما را بالا برد و حتما با تمام قوا به دیدار پیکان خواهیم رفت، دیداری که در فولاد آرنا و در کنار هواداران‌مان برگزار می‌شود، هوادارانی که در ۴ بازی قبلی ما را تنها نگذاشتند و همیشه یار و یاور ما بودند. در مشهد هم ما تنها نبودیم و هواداران حضور داشتند، دستشان را می‌بوسم و امیدوارم دوباره آنها را با برد خوشحال کنیم. تیم ما هفته به هفته بهتر می شود و قطعاً حرف‌های زیادی در ادامه لیگ خواهیم داشت. کم کم به تیم آرمانی و دلخواه کادرفنی می رسیم و در تمام بازی‌ها برای سه امتیاز به میدان می‌رویم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.