حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1638328/30 زمان: 00:23   1398/06/31 بازدید: 22,965

گرانادا 2-0 بارسا: سندروم خارج از خانه تیم والورده

بارسلونا در سومین دیدار خارج از خانه اش در رقابت های این فصل لالیگا نتوانست به پیروزی برسد و نتیجه را 2-0 به گرانادا واگذار کرد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان ارنستو والورده که در دو دیدار خارج از خانه قبلی شان مقابل اتلتیک بیلبائو و اوساسونا، یک شکست و یک تساوی داشتند، امشب برابر گرانادا نیز نتوانستند به سه امتیاز برسند و با دو گل مغلوب شدند.

گرانادا بازی را بهتر آغاز کرد و تنها دو دقیقه از بازی سپری شده بود که به گل رسید. روی اشتباه جونیور بود که سولدادو صاحب توپ شد و آن را به پوئرتاس پاس داد. او هم توپ را به دهانه دروازه بارسا ارسال کرد و در نهایت رامون عزیز با یک ضربه سر ساده، حساب کار را 1-0 کرد. داور هم بعد از استفاده از VAR و چک کردن احتمال آفساید بودن گل، آن را پذیرفت.

 

 

 

در ادامه این بازیکنان بارسلونا بودند که توپ و میدان را در اختیار گرفتند اما در دقیقه 14، گرانادا می توانست به گل دوم برسد اما واکنش خوب تراشتگن روی ضربه پوئرتاس، دروازه بارسا را بسته نگه داشت.

حملات بارسا ادامه پیدا کرد اما بازیکنان این تیم در ایجاد موقعیت توفیقی نداشتند. پس از آن نوبت بازیکنان میزبان بود که خودی نشان بدهند ولی چیزی نمانده بود که بارسا در دقیقه 33 به گل برسد اما ضربات سوارز و پرز را مدافعان گرانادا برگشت دادند.

در دقایق پایانی نیمه اول کمی از ضرباهنگ بازی کاسته شد و در نهایت این نیمه با همان یک گل به سود گرانادا به پایان رسید.

بارسا نیمه دوم را با دو تغییر آغاز کرد و لیونل مسی و آنسو فاتی به جای کارلس پرز و جونیور فیرپو به بازی رفتند؛ با این وجود، این گرانادا بود که می توانست در دقیقه 52 به گل دوم برسد ولی تراشتگن اشتباه خود را جبران کرد و مانع از دو برابر شدن اختلاف شد.

در ادامه بازیکنان بارسا حملات بیشتری روی دروازه حریف داشتند اما باز هم در دقیقه 63، تیم میزبان در آستانه زدن گل قرار گرفت اما ویدال و تراشتگن به هر ترتیب ممکن است خطر را دفع کردند.

ولی سرانجام گرانادا در دقیقه 66 به گل دوم رسید. ضربه سر بازیکن گرانادا در محوطه جریمه بارسا به دست ویدال برخورد کرد و داور بعد از کمک گرفتن از VAR، نقطه پنالتی را نشان داد. وادیو پشت ضربه قرار گرفت و با فریب دادن تراشتگن، حساب کار را 2-0 کرد.

 

 

بارسا می توانست خیلی زود یکی از گل های خورده را جبران کند اما واکنش خوب سیلوا روی ضربه فاتی، این فرصت را از آبی و اناری ها گرفت.

حملات بارسا برای جبران گل های خورده ادامه پیدا کرد و در دقیقه 82، این تیم صاحب دو موقعیت پیاپی شد اما بعد از بلوکه شدن ضربه ویدال، سیلوا ضربه مسی را هم مهار کرد تا این فرصت هم برای بارسا از دست برود.

در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بارسلونا در این دیدار خارج از خانه 2-0 شکست خورد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.