حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1638485/48 زمان: 18:54   1398/06/31 بازدید: 74,949

نتیجه عادلانه مساوی بود

در نیمه دوم شجاع نبودیم

سرمربی استقلال می‌گوید تیمش در دربی از پرسپولیس بهتر بازی کرده است.

به گزارش "ورزش سه" آندره‌آ استراماچونی پس از شکست تیمش برابر پرسپولیس با آرامش خاصی در کنفرانس حاضر شد و به خبرنگاران گفت: به نظرم ما بازی را بهتر از پرسپولیس شروع کردیم. تا زمان موقع پنالتی هم از تیم حریف بهتر بودیم. حتی بعد از ضربه پنالتی هم، بازی حالت تعادل خودش را داشت. چیزی که من اصلاً از آن راضی نیستم، ذهنیت نیمه دوم بازی است. وقتی پنالتی را از دست دادیم، بازیکنانم عکس‌العمل خوبی از خودشان نشان ندادند. این دلیل و بهانه قانع‌کننده‌ای نیست. حتی با اینکه در نیمه دوم هم خوب نبودیم، اما به نظرم نتیجه عادلانه مساوی بود.


*در نیمه دوم شجاع نبودیم


به این دلیل با این شیوه بازی کردیم که می‌خواستیم در قسمت جلوی زمین با بازیکنان بیشتری بازی کنیم. با یک بازیساز که آرش رضاوند بود و همچنین داریوش شجاعیان و مرتضی تبریزی در جلو کار می‌کردیم. می‌خواستیم با حداکثر فشار و با پرس روی مدافعان پرسپولیس بازی کنیم. در نیمه اول آن‌طور که می‌خواستم نبودیم، اما در موقعیت‌ها دو برابر دو موفق بودیم. چیزی که دوست نداشتم، این بود که ما در نیمه اول شجاعانه بازی کردیم و در نیمه دوم اصلاً اینطور نبودیم.


*محسن کریمی و قائدی را در نیمه دوم می‌خواستم


ما با ترکیب 2-1-4-3 بازی کردیم. مهدی قائدی آماده نبود و برای همین رضاوند به عنوان بازیکن پلی‌میکر به مهاجمان اضافه می‌شد. مهدی قائدی را آماده کردیم در نیمه دوم به همراه محسن کریمی به زمین بیایند. اینها تمام عناصر تهاجمی ما بودند که در اختیار داشتیم و یک مهاجم‌مان هم در اختیارمان نبود.


*پرسپولیس هیچ موقعیت گلی نداشت


اول از همه باید بگویم، نمی‌دانم منظور شما از اعتراض‌های من به داور چیست. تنها مسابقه‌ای که به داور اعتراض داشتم، بازی با ماشین‌سازی بود و در بازی برابر فولاد و نفت هم اعتراضی به داور نداشتم. شاید اعتراض‌های من در طول مسابقه بود و نه روی نیمکت. به‌هرحال اعتراض کردن بخشی از شغل ماست، اما هیچ وقت مقابل دوربین‌ها این کار را انجام ندادم. اگر این اتفاقات رخ نمی‌داد، آن گل به ثمر نمی‌رسید، شاید اکنون باید به سؤالات دیگری پاسخ می‌دادیم. اول پرسپولیس بهتر بازی کرد و بعد ما، اما قبل از گل من هیچ موقعیتی از سوی تیم پرسپولیس ندیدم.


*نیمه دوم خیلی ضعیف بودیم


سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به سؤال دیگری مبنی بر اینکه او اعلام کرد تیمش قصد دارد فوتبال شناور بازی کند، اما تعداد پاس‌های سالم بازیکنان به عدد پنج هم نمی‌رسد، گفت: با موضوعی که گفتید، موافقم. ما عملکرد خوبی نداشتیم و این مسئله را به بازیکنان هم انتقال دادم. عملکرد ما در نیمه دوم بسیار ضعیف بود و با آنالیز شما کاملاً موافقم.


*از حالا باید امتیازات را جمع کنیم


اول از همه باختن در دربی، دلیلی است تا به آن عکس‌العمل نشان بدهیم، نه اینکه آرام باشیم و کاری نکنیم. ما دربی را باختیم و تازه چهار بازی را پشت سر گذاشتیم. طبیعتاً آن‌طور که می‌خواستیم امتیاز نگرفتیم، اما باید سریعاً اقدام کنیم تا امتیازهایی که می‌خواهیم را بگیریم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.