حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1638523/42 زمان: 19:58   1398/06/31 بازدید: 10,458

سولسشر: به آینده یونایتد خوش بین هستم!

اوله گونار سولسشر، سرمربی یونایتد مدعی شد همچنان به تیمش امیدوار است.

به گزارش "ورزش سه"، شیاطین سرخ در ادامه روند نه چندان خوب خود امروز با دو گل در خانه وستهام مغلوب شدند و یک شکست دیگر را در این فصل پذیرفتند. علیرغم انتقادات فراوان از سبک بازی یونایتد، اوله گونار سولسشر مدعی شد نمایش تیمش نکات مثبتی هم داشته و آنها باید به دنبال کسب موفقیت در هفته های بعدی باشند.

 

 

اوله گونار سولسشر گفت: "قطعا باید حمایت بیشتری از مارکوس راشفورد در خط حمله شود. در نیمه اول ما نتوانستیم به اندازه کافی فشار بیاوریم و اگرچه گاهی حرکاتی هجومی ارائه دادیم، اما به اندازه کافی در حمله جمع و جور نبودیم. از اینکه نتوانستیم امروز مقابل وستهام به برتری دست یابیم ناراحت هستم، اما در کل به آینده تیم خوش بین و امیدوار خواهم بود و سعی می کنم مثبت نگر باشم.

 

من بارها گفته ام هر تیمی روز خوب و بد و فراز و نشیب دارد و امروز روز بد منچستریونایتد بود. البته نکات مثبتی نیز در بازی امروز یونایتد وجود داشت، اما ما باید نقاط ضعف خود را پذیرفته و به دنبال بازی های هفته های بعدی باشیم.

 

ما باید بازی سطح بالاتری ارائه داده و حرارت بیشتری در بازی داشته باشیم. من فکر می کردم بتوانیم وستهام را به سمت عقب هدایت کنیم، اما یونایتد کیفیت لازم برای این کار را نشان نداد و ما نتوانستیم به اهداف خود دست یابیم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.