حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1638554/2 زمان: 21:32   1398/06/31 بازدید: 48,830

رکورد تازه در تلویزیون‌های اینترنتی؛

یک میلیون نفر دربی را از آنتن دیدند

یک میلیون بیننده امروز پخش مستقیم بازی تیم‌های استقلال و پرسپولیس را از اپلیکیشن و تلویزیون اینترنتی آنتن تماشا کردند.

به گزارش" ورزش سه" در حالی که شهرآورد 90 از شبکه سراسری پخش می‌شد اما حدود یک میلیون مخاطب از طریق اپلیکیشن آنتن این مسابقه را تماشا کردند.


اپلیکیشن و تلویزیون اینترنتی آنتن از دوسال قبل اقدام به پخش زنده مسابقات فوتبال ایران و جهان کرده و پرمخاطب‌ترین IPTV ایران است. آنتن امروز از ساعتی قبل از شروع مسابقه ویژه برنامه‌ای با حضور کارشناسان فوتبال ایران داشت و سپس بازی را به طور مستقیم پخش کرد. نکته جالب اینجا است که حدود یک  میلیون بیننده بازی جذاب و حساس دربی تهران را از طریق اپلیکیشن آنتن تماشا کردند که می‌تواند یک رکورد در جذب مخاطب و تماشای بازی از طریق موبایل و دسکتاپ  باشد.

 


اپلیکیشن آنتن امسال نیز علاوه بر مسابقات لیگ برتر ایران ، رقابت‌های باشگاهی در لیگ‌های مختلف جهان و همچنین مسابقات حساسی چون کشتی قهرمانی جهان و دیگر رقابت‌های مهم دنیای ورزش را به صورت زنده پخش کرده و به دلیل کیفیت تصاویر و همچنین گزارشگران اختصاصی مورد توجه جدی علاقمندان به ورزش قرار دارد.

 


آنتن امروز نیز گزارش دربی را به عباس قانع سپرده بود که شب گذشته در شبکه سه دربی میلان را گزارش کرد. مهرداد خانبان و صالح مصطفوی نیز دو کارشناسی بودند که به تحلیل جامع و دقیق این بازی پرداختند. بسته‌ای که باعث شد رکورد جدیدی در تعداد بیننده و همینطور مصرف پهنای باند در این مدیا به ثبت برسد.


اپلیکشن آنتن از استقبال و همراهی شما به خود می‌بالد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.