حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1638582/29 زمان: 00:45   1398/07/01 بازدید: 19,973

راموس: پاسخ خوبی به انتقادات دادیم

سرخیو راموس پس از پیروزی ارزشمند در زمین سویا گفت که پس از شکست از پی اس جی انگیزه های فراوانی برای جبران داشتند.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید در یک بازی حساب شده و نزدیک موفق شد با تک گل کریم بنزما سویا را شکست داده و به رده دوم لالیگا صعود کند.

 

 

 

 

سرخیو راموس کاپیتان رئال در پایان بازی گفت:« پس از شکست از پی اس جی انگیزه بالایی برای بازی امشب داشتیم. می دانستیم بازی سختی خواهد بود. چندین سال بود که نتوانسته بودیم در زمین سویا پیروز شویم. با ذهنیتی قوی وارد زمین شدیم و با این قصد که حداقل اشتباهات ممکن را داشته باشیم. بازی را کاملا تحت کنترل داشتیم و تنها روی یکی دو ضربه ایستگاهی نزدیک بود غافلگیر شویم. با وجود اینکه سویا بیشتر توپ را در اختیار داشت اما به محض گرفتن توپ حمله می کردیم. هدف ما پیروزی بود و به آن هم رسیدیم. این برد کمک می کند تا با آرامش بیشتری به مصاف اوساسونا برویم.»

 

راموس ادامه داد:« رئال همیشه انگیزه و عطش رقابت و پیروزی دارد. تیم هیچ وقت بدبین نیست و روز به روز بهتر خواهد شد. پاسخ خوبی به انتقادات دادیم اما راهی طولانی تا پایان فصل در پیش است. حالا با بیلبائو در صدر هم امتیاز هستیم و از این بابت خوشحالم. باید بهتر و بهتر شویم و از فرصت ها نهایت استفاده را ببریم.

خیلی خوب و سازماندهی شده در زمین بازی کردیم. سویا از کناره ها حمله می کرد ولی فضاها را بسته بودیم. ادن هازارد و گرت بیل در کارهای دفاعی مشارکت زیادی کردند و این به ما در دفاع و حمله کمک فراوانی کرد. باید به همین روند ادامه دهیم.»

 

400 پیروزی با رئال:«در هر صورت این هم یک آمار است و البته این آمارهای شخصی هم در نوع خودش غرورآمیز است. امیدوارم با رئال به پیروزی های بیشتری هم دست یابم.»

 

سوت های هواداران سویا:«خیلی دوست دارم این فضا در پیسخوان بر علیه من تعدیل شود. اگر در هر لحظه ای هواداران سویا احساس کردند که به آنها بی احترامی شده، عذرخواهی می کنم.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.