حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1638791/50 زمان: 09:40   1398/07/02 بازدید: 33,674

فن‌دایک: ناراحت نیستم، با مسی مقایسه‌ام نکنید!

ویرژیل فن‌دایک بعد از آنکه جایزه بهترین بازیکن سال دنیا به لیونل مسی رسید می‌گوید از این نتیجه ناراحت نشده. فن‌دایک می‌گوید او را نمی‌توان با لیونل مسی مقایسه کرد.

به گزارش "ورزش سه"، ویرژیل فن‌دایک، ستاره هلندی لیورپول که دیشب یکی از سه نامزد نهایی جایزه بهترین بازیکن سال دنیا بود می‌گوید از اینکه نتوانسته به این جایزه دست یابد و در رقابت با لیونل مسی، فاتح جایزه، شکست خورده ناراحت نیست. فن‌دایک می‌گوید او را نمی‌توان با لیونل مسی مقایسه کرد.

 

 

در مراسم دیشب جایزه‌ی بهترین بازیکن سال دنیا به لیونل مسی تعلق گرفت و فن‌دایک بعد از او در رتبه دوم ایستاد. کریستیانو رونالدو هم در رتبه سوم فهرست رای‌ها قرار گرفت.

 

فن‌دایک که سال گذشته یک فصل درخشان را با لیورپول پشت سر گذاشته بعد از جوایز دیشب گفت که او را نمی‌توان با ابرستاره‌ای مثل لیونل مسی مقایسه کرد. فن‌دایک در این باره گفت:" کسانی که رای داده‌اند بر اساس تصمیم خودشان عمل کرده‌اند و این را باید پذیرفت. واقعیت این است. به عنوان بازیکن نمی‌توانید من را با مسی مقایسه کنید چون شرایط ما کاملا متفاوت است. من از اینکه در چنین جایگاهی ایستاده‌ام احساس غرور و افتخار می‌کنم".

 

فن‌‌دایک با اینکه در کسب جایزه بزرگ ناکام ماند و آن را به مسی واگذار کرد ولی به عضویت تیم منتخب یازده نفره فیفا در آمد. فن‌دایک در پاسخ به این سوال که آیا از بردن جایزه توسط مسی ناراحت شده یا نه گفت:" ناراحت؟ نه، نمی‌شود ناراحت بود. من از اینکه اینجا حضور دارم خیلی خوشحالم و حضور در تیم منتخب سال برایم افتخار بزرگی است. من امروز متاسفانه برنده نشدم ولی از این بابت ناراحت نیستم".

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.