حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1639636/50 زمان: 09:40   1398/07/06 بازدید: 8,309

فرانک لمپارد

اهدای جایزه بازی جوانمردانه به لیدز خنده‌دار بود

فرانک لمپارد سرمربی چلسی می‌گوید از تعلق گرفتن جایزه بازی جوانمردانه فیفا به لیدز بعد از جاسوسی این تیم از رقبایش شگفت‌زده شده و می‌پرسد واقعا چه کسی به لیدز رای داده است؟

به گزارش "ورزش سه"، فرانک لمپارد، سرمربی چلسی، تعلق گرفتن جایزه بازی جوانمردانه فیفا در مراسم بهترین‌های فیفا به تیم لیدز را خنده‌دار توصیف کرده و می‌گوید بعد از ماجرای جاسوسی لیدز از باشگاه سابق او دربی کاونتی، این تصمیم فیفا واقعا عجیب و شگفت‌انگیز بوده است.

 

 

فیفا جایزه بازی جوانمردانه خود را به این دلیل به لیدز اهدا کرد که بازیکنان این تیم بعد از به ثمر رساندن یک گل جنجالی که در حالی به ثمر رسید که یک بازیکن حریف به حالت مصدوم روی زمین افتاده بود، به حریف‌شان استون‌ویلا اجازه دادند توپ را وارد دروازه آنها کند. اما لمپارد به این اشاره می‌کند که سال گذشته وقتی پلیس شهر دربی یکی از کارکنان باشگاه لیدز را در بیرون از محل تمرین باشگاه دربی کاونتی در حال جاسوسی از این تیم دستگیر کرد، لیدز به دلیل جاسوسی از رقیب مبلغ 200 هزار پوند جریمه شد.

 

لمپارد در کنفرانس خبری پیش از بازی با برایتون وقتی با سوالی درباره لیدز و این جایزه روبرو شد گفت: "فکر کنم واکنش همه این بوده چون ماجرای جاسوسی از رقیب پارسال خیلی سر و صدا کرد و البته درستش هم همین بود. واقعیت این است که وقتی به تیمی که چنین کاری کرده، در همان سال جایزه بازی جوانمردانه داده می‌شود، این به نظر من به هیچ‌وجه درست نیست".

 

سرمربی چلسی در ادامه گفت:" من وقتی خبر را شنیدم فقط لبخند زدم. نمی‌دانم چه کسانی به این جایزه رای داده‌اند. چه کسی به این تیم رای داده؟ ببینید، همه می‌دانند در ماجرای جاسوسی از ما چه اتفاقی افتاده. همه چیز خیلی روشن است. آنها به خاطر کاری که کرده بودند جریمه شدند. بله این جایزه به نظر من درست و مناسب نبود ولی دیگر نمی‌خواهم درباره این قضیه چیزی بگویم".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.