حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1640092/42 زمان: 23:29   1398/07/07 بازدید: 23,549

بارسلونا به شدت به دنبال لیندلوف بود

حسن ستینکایا، مدیر برنامه ویکتور لیندلوف خبر از تمایل شدید بارسلونا برای خرید موکل خود داد.


به گزارش "ورزش سه"، ویکتور لیندلوف که در تابستان سال 2017 و با درخواست ژوزه مورینیو از بنفیکا راهی یونایتد شده بود، در شروع کار خود در اولدترافورد شرایط چندانی خوبی را تجربه نکرده و مورد انتقادات فراوانی قرار گرفت. اما اخیرا لیدلوف شرایط بهتری در یونایتد داشته و قرارداد خود را نیز تا سال 2023 با این تیم تمدید کرده است. حالا مدیر برنامه این مدافع سوئدی از علاقه بارسلونا به جذب موکل خود پرده برداشته است.

 

 

حسن ستینکایا گفت: "ویکتور لیندلوف بهترین بازیکن منچستریونایتد در فصل گذشته بود و با این اوصاف طبیعی بود باشگاه هایی که در حال حاضر در شرایط بهتری از یونایتد قرار دارند برای جذب وی اقدام کنند.

 

ویکتور لیندلوف از نظر قدرت بازی با پا یکی از بهترین مدافعان میانی در دنیای فوتبال است و بارسلونا به شدت او را می خواست. حالا من می توانم با صراحت در مورد این موضوع صحبت کنم.

 

باشگاه بارسلونا چندین بار با پیشنهاداتی سفت و سخت برای خرید ویکتور لیندلفوف با اد وودوارد تماس گرفتند. من نیز با مدیر بخش نقل و انتقالات بارسلونا یعنی مت جاج ملاقات کردم تا این معامله را انجام دهم. اما مدیران باشگاه یونایتد گفتند هیچ راهی برای فروش لیندلوف وجود ندارد و ویکتور یکی از بهترین بازیکنان ما است."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.