حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1642060/34 زمان: 10:28   1398/07/16 بازدید: 54,832

محمدی: او نام بازیکنان تیم امید را هم نمی‌دانست

حمله به فرهاد مجیدی؛ دستیار پیشنهادی او برادرش بود!

رییس کمیته جوانان و عضو کمیته فنی فدراسیون پاسخ صحبت‌های فرهاد مجیدی را داد.

به گزارش "ورزش‌سه"، در پی صحبت هایی که فرهاد مجیدی علیه اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال بر زبان آورد و اعلام کرد اعضای این کمیته خودشان را به عنوان دستیار به او برای حضور روی نیمکت تیم امید معرفی می کردند، اکبر محمدی در برنامه فوتبال برتر در مقام پاسخگویی بر آمد و توضیحاتی را ارائه کرد.


محمدی صحبت های خود را این‌طور شروع کرد: درباره رزومه خودم که آقای مجیدی به آن توهین کرده، باید بگویم من سال ها است مربی فوتبال هستم و مدرک مربیگری حرفه ای دارم. پی اچ دی مدیریت ورزش و دکترایم را از دانشگاه تربیت مدرس گرفتم که فکر می کنم قابل احترام است. در سوابق مربیگری ام 70 بازی بین المللی دیده می شود که فقط دو باخت در آن است. بازیکنان زیادی را به تیم های مختلف معرفی کردم، نفراتی مثل سردار آزمون، علیرضا جهانبخش و ... . یا همین احمد عبدالله زاده و وحید حیدریه که در فولاد بازی می کنند و شما بازی شان را پخش کردید.


وی با اشاره به وضعیت کمیته فنی فدراسیون تاکید کرد: کمیته فنی تلفیق خوبی از مربیان نخبه را در اختیار دارد که در تیم های ملی و لیگ های مختلف کار کرده‌اند. کمیته فنی محلی است که نقش حمایتی و نظارتی روی تیم های ملی پایه را دارد. این کمیته امانتی است که توسط رییس فدراسیون در اختیار اعضا قرار گرفته تا به فوتبال کمک کنند. ممکن است برخی تصمیمات اشتباه هم در این کمیته گرفته شود که باید اصلاح شود و در مسیر درست قرار بگیرد.


عضو کمیته فنی فدراسیون ادامه داد: تیم ملی امید هم یکی از مواردی بود که باید در آن تصمیمات درست گرفته می شد. کمیته فنی به این جمع بندی رسید که با توجه به نداشتن تجربه توسط فرهاد مجیدی آقای استیلی نقش پررنگ تری داشته باشد. البته حضور آقای مجیدی پیشنهاد حمید استیلی بود و کمیته فنی هم حمایت کرد، اما ما عملکرد را دنبال می کردیم.


محمدی درباره صحبت های مجیدی پیرامون معرفی دستیار به او توسط فدراسیون‌نشینان بیان کرد: پیشنهاد خود آقای مجیدی برای دستیاری برادرش فرزاد مجیدی بود. ما هر دستیاری را به او معرفی می کردیم می گفت که من مربی ایرانی را قبول ندارم. این موضوع توهین آمیز است. جامعه مربیگری ما که 35 هزار مربی دارد، نباید این‌طور درباره اش اظهارنظر شود. این همه مربی داریم که به فوتبال مان کمک کرده اند.


وی افزود: وقتی دیدیم در هیچ فضایی نمی توانیم با آقای مجیدی صحبت کنیم، آقای محصص پیشنهاد کرد آقای معینی به عنوان مشاور و بدون اجبار حضور پیدا کند که معینی را هم قبول نداشت. از این رو من گفتم آقای محصص که با شما در استقلال کار کرده مشاور شما باشد که آنجا مجیدی گفت این مساله باعث افتخارم است و بعدا این را به عنوان دستاویزی برای برخی مسائل استفاده کردند.


محمدی در بخش دیگری از حرف هایش خاطرنشان کرد: آقای مجیدی گروه کاری بسیار خلوتی متشکل از آقای فرشاد ماجدی، آقای نوشادی و آقای حبیبی داشت. این گروه حتی مربی بدنساز هم نداشت و تصمیمات کمیته فنی در راستای حمایت از فرهاد مجیدی بود.


وی درباره دخالت ها در کار فرهاد مجیدی گفت: آقای مجیدی در مدیریت روز به روز تمرینات، مدیریت نیمکت و تصمیماتی که در طول مسابقه اتخاذ می کرد تجربه نداشت. تصمیمات او هیچ کدام بر اساس تجربه و دانش نبود. حتی خودش در یکی از جلسات به بازیکنان می گوید من تجربه ندارم و به من کمک کنید. ایشان دو روز قبل از مسابقه ارنج تیم را اعلام می کرد و این باعث می شد نصف تیم از بین برود.


محمدی درباره اینکه خود کمیته فنی فرهاد مجیدی را انتخاب کرده و چطور به کارش اعتقاد نداشته، اظهار کرد: وظیفه کمیته فنی نظارت روی عملکرد مربیان تیم های ملی است. ببینید وقتی آقای مجیدی در جلسات فنی و تمرینات اسم بازیکنان را اشتباه صدا می زند ناشی از عدم شناخت او است. همین مساله در بازی با ازبکستان روی نیمکت ما باعث ایجاد یک اتفاق عجیب شد که او بازیکنان را نمی شناخت و آقای استیلی این موضوع را رفع و رجوع کرد.


وی ادامه داد: جلسه آنالیزی که آقای مجیدی می گوید استیلی برگزار کرده، به درخواست خود مجیدی بود. او از استیلی خواست اگر امکان دارد، جلسات آنالیز را شما برگزار کنید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.