حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1642106/4 زمان: 13:12   1398/07/16 بازدید: 71,955

پرسپولیس - برانکو؛ در بن بست مذاکرات

علی‌رغم حضور وکیل سرمربی سابق پرسپولیس در تهران، روند مذاکرات برای مطالبات وی بدون دستیابی به نتیجه به پایان رسید.

به گزارش “ورزش سه”، برانکو ایوانکوویچ که در فصل پایانی حضورش در پرسپولیس موفق به دریافت مطالباتش نشد و همین مساله باعث شد تا با فسخ یک‌طرفه قراردادش راهی الاهلی عربستان شود، شکایت خود را در این رابطه به فیفا فرستاد تا پرونده مالی دیگری علیه این باشگاه شکل گیرد.

 

بعد از اینکه ایرج عرب به عنوان مدیرعامل سابق باشگاه طی دو جلسه با وکیل برانکو در ترکیه، به نتیجه لازم در این خصوص دست نیافت، محمد حسن انصاری‌فرد نیز بعد از اینکه به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه منصوب شد به دنبال پیگیری و به سرانجام رساندن این پرونده بود.

 

بر این اساس باشگاه پرسپولیس ضمن دعوت از وکیل برانکو و گرفتن بلیط و اسکانش در تهران، به دنبال مذاکره و پایان دادن به این پرونده بود. طرفین روز گذشته جلساتی در این خصوص برگزار کردند اما گفته می شود بدون دستیابی به نتیجه لازم این جلسات را پایان داده‌اند.


وکیل برانکو نیز در پایان این جلسه و در شرایطی که تهران را ترک می‌کرد در گفتگو با مهر با تایید خبر مربوط به عدم توافق با مدیرعامل پرسپولیس، مدعی شده که پرونده شکایت برانکو همچنان در فیفا در جریان است و اکنون باید دید باشگاه پرسپولیس برای حل آن چه راهکار دیگری خواهد داشت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.