حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1642164/29 زمان: 16:55   1398/07/16 بازدید: 39,376

اولین انتقادات از فیلیپه کوتینیو در آلمان

نشریه اسپورت بیلد در مقاله ای ضمن تمجید از بازی های کوتینیو از او به این خاطر که در برخی مسابقات مشارکت چندانی در بازی تیمی نمی کند، انتقاد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، فیلیپه کوتینیو تابستان امسال بود که با جدایی از بارسا و با قراردادی دو ساله و قرضی به بایرن مونیخ پیوست. ستاره برزیلی گران قیمت ترین بازیکن بارسا بود اما نتوانست خود را با فلسفه آبی اناری ها وفق دهد.

ستاره برزیلی اما در آلمان روزهای بهتری را سپری می کند و پس از انجام هشت بازی توانسته دو گل بزند و سه پاس گل نیز بدهد. اوج درخشش او برابر ستاره سرخ و پادربرون بوده و در آلمان معتقدند که کوتینیو می تواند ستاره ای تعیین کننده برای بایرن باشد و بر خلاف بارسا روزهای بهتری در مونیخ خواهد داشت.

 

 

 

 

در عین حال اسپورت بیلد در گزارشی ویژه در مورد کوتینیو از وی انتقاد کرده است که در برخی دیدارها مشارکت چندانی در بازی تیمی ندارد. بیلد به نیکو کوواچ سرمربی بایرن توصیه کرده است که مرکز ثقل بازی تیمش را روی کوتینیو قرار دهد چرا که هرچقدر توپ بیشتری به او برسد، بازی بایرن نیز چشم نواز تر خواهد شد.

کوتینیو به طور متوسط در بازی های بایرن 57 لمس توپ داشته و دقت پاس هایش نیز بیشتر از 80 درصد بوده است. ستاره برزیلی در بازی با ستاره سرخ در لیگ قهرمانان 103 بار لمس توپ داشت و دقت پاس هایش نیز 84 درصد بود و برعکس در بازی با ماینس تنها 51بار توپ به او رسید و البته دقت پاس هایش 83 درصد بود.

طبق گزارش بیلد، سرمربی بایرن باید بیشتر روی کوتینیو کار کند و اگر بتواند بهترین بازی ها را از او بگیرد، بایرن مونیخ حتی شانس فتح لیگ قهرمانان را نیز خواهد داشت.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.