حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1642170/46 زمان: 17:47   1398/07/16 بازدید: 36,990

آقاسی بعد از عذرخواهی مشکلی برای دعوت نداشت؛

بررسی یک تناقض مطرح شده از سوی فرهاد مجیدی

شب گذشته اظهارات فرهاد مجیدی در برنامه فوتبال برتر واکنش های بسیاری را به دنبال داشت.

به گزارش "ورزش سه"، کادر فنی تیم ملی فوتبال امید برای دومین بار در سال 98 دستخوش تغییرات عمده شد و این بار حمید استیلی خودش به جای فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم امید انتخاب شد.

 

پس از این اتفاق مهم، واکنش خاصی از فرهاد مجیدی دیده نشد تا دیشب و زمانی که او روی خط برنامه فوتبال برتر آمد و درباره بعضی مسائلی که در چند ماه اخیر تجربه کرده بود، صحبت کرد. مجیدی چند نکته را به عنوان دخالت های کمیته فنی و حمید استیلی و همچنین تناقض هایی از سوی آنها مطرح کرد که قابل تامل بود.

 

یکی از این موارد، ماجرای دعوت شدن عارف آقاسی به تیم امید بود. مجیدی در قسمتی از صحبت هایش گفت من می خواستم عارف آقاسی را در خط دفاع بازی بدهم اما آقای ساکت گفت چون اردوی قبلی را ترک کرده، به هیچ وجه نمی گذارم چنین اتفاقی بیفتد. پس حالا چطور وقتی من رفته ام، آقاسی به تیم دعوت شده است؟

 

داستان دور ماندن آقاسی از اردوهای تیم امید، به این صورت است که در مسابقات مرحله قبلی که فروردین ماه در تهران برگزار شد، آقاسی به دلیل قرار نگرفتن در ترکیب یکی از بازی ها، اردو را ترک کرده و به همین دلیل از سوی مدیران تیم جریمه شده و به اردوهای بعد از آن هم دعوت نشده است.

 

اما شنیده ها حاکی از این است که آقاسی اوایل لیگ امسال در دیداری که با حمید استیلی داشته، از او عذرخواهی کرده و درخواست حضور مجدد در اردوهای تیم امید را داشته است. استیلی هم با ساکت و مسئولان فدراسیون این موضوع را در میان گذاشته و  موافقت لازم برای بازگشت این بازیکن را گرفته است. به این ترتیب، برای اردوی فعلی، هر کسی که سرمربی تیم امید می بود، می توانست از حضور آقاسی استفاده کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.