حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1642191/41 زمان: 18:56   1398/07/16 بازدید: 9,538

در کرواسی همه چیز با برنامه پیش می رود؛

مهدی خانی: استیلی از اول کنار تیم امید بوده است

مهدی خانی بازیکن تیم واراژدین کرواسی می گوید رفته رفته در حال تطبیق با تیم خود و فوتبال اروپا است.

به گزارش "ورزش سه"، محمدمهدی مهدی خانی که جدیدترین لژیونر فوتبال ایران به شمار می آید و به تازگی به تیم فوتبال واراژدین در فوتبال کرواسی نقل مکان کرده است، در مورد شرایط خودش پس از ترک شهر خودرو و حضور در فوتبال کرواسی حرف هایش با ما را اینگونه آغاز می کند: خدا را شکر شرایط اینجا، شرایط خوبی برای من است. کم کم در تیم جا افتاده ام. بعد از اینکه به تیم وارد شدم، یک بازی با تیم دینامو زاگرب داشتیم و 20 دقیقه بازی کردم که توانستیم ببریم.


او ادامه داد: بعد از این مسابقه در رقابت های جام حذفی بازی کردیم که باز هم بردیم. من در این بازی هم گل زدم و هم پاس گل دادم. بازی بعدی ما در جام حذفی بازی سختی خواهد بود و اگر ببریم به نیمه نهایی می رویم. در آن بازی شرایط تیم ما خوب خواهد بود، چون هایدوک اشپلیت و دینامو زاگرب آن طرف جدول هستند. بازی بعدی لیگ را البته به دلیل سرما خوردگی از دست دادم.


بازیکن 22 ساله فوتبال ایران در مورد شرایط لیگ کرواسی که با حضور 10 تیم برگزار می شود، توضیح داد: تلاش تیم ما این است که در لیگ برتر بمانیم. در کرواسی با هر تیم 4 بازی انجام می شود. قرعه تیم ما در هفته های اول سخت است و با تیم های سختی بازی داریم. اما از هفته بعد با تیم هایی بازی داریم که در سطح خودمان هستند.


هافبک مهاجم تیم ملی امید ایران در مورد تفاوت هایی که میان لیگ ایران و لیگ کرواسی احساس کرده، عنوان کرد: اینجا همه چیز روی برنامه است. تمرینات و کارها همه روی برنامه است. اینجا سرعت فوتبال بیشتر است و از نظر فیزیکی هم بهتر از ما هستند. بالاخره در اروپا بازی کردن سخت تر از فوتبال ایران است. در کروسی اگر خوب باشی، می توانی به لیگ های معتبر اروپا بروی.


مهدی خانی در رابطه با تیم امید و اتفاقات اخیرش که منجر به سرمربیگری حمید استیلی شد و البته غیبتش در اردوی تیم، بیان کرد: به من زنگ زدند و با آقای استیلی صحبت کردم ولی به دلیل مشکلات ویزا نتوانستم به اردو اضافه بشوم. اگر به ایران برمی گشتم، دیگر نمی توانستم برگردم. ان شاالله دوباره دعوت شوم تا بتوانم به تیم ملی کمک کنم.


او در مورد مربیگری استیلی افزود: خب حمید خان شناخت خوبی از تیم ما دارد. از وقتی که تیم تشکیل شده کنار تیم بوده است. امیدوارم با هم قسم شدن بچه ها بتوانیم به المپیک راه پیدا کنیم و طلسم را بشکنیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.