حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1642341/2 زمان: 15:05   1398/07/17 بازدید: 13,613

ورزشگاه گل‌گهر 5500 نفری می شود (عکس)

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی گل گهر از آغاز عملیات ساخت سکوه های جدید تماشاچیان و اضافه شدن ۲۵۲۵ صندلی به ورزشگاه اختصاصی گل گهر خبر داد و گفت با پایان این عملیات ظرفیت این ورزشگاه به ۵۴۲۵ صندلی افزایش می یابد.

به گزارش "ورزش سه" ، محمد جواهری درباره پروژه ساخت سکوه های جدید تماشاگران گفت: در حال حاضر ورزشگاه گل گهر دارای ۲۹۰۰ صندلی است که با تکمیل این پروژه و اضافه شدن ۲۵۲۵ صندلی ظرفیت مجموعه ورزشی گل گهر به ۵۴۲۵ نفر می رسد ضمن اینکه با توجه به فضاهای خالی که در ضلع شمالی و جنوبی وجود دارد، در صورت نیاز می توانیم در سال های آینده ظرفیت ورزشگاه را افزایش دهیم.


سازه ی این سکوها فلزی است که قطعات بتنی پیش ساخته بر روی سازه قرار می گیرند. طرح افزایش ظرفیت باشگاه منطبق با آخرین استانداردهای روز است و برای معلولین نیز جایگاهی پیش بینی شده است تا این عزیزان هم بتوانند برای تماشای بازی ها بدون هیچ محدودیتی در ورزشگاه حاضر شوند.


مدیرعامل باشگاه گل گهر درباره تغییرات جایگاه ویژه این ورزشگاه گفت: جایگاه ویژه یا vip و همچنین جایگاه خبرنگاران وتصویربرداران که در ضلع غربی جای گرفته اند در این پروژه مورد بازبینی و بازنگری قرار گرفته اند و قرار است تغییراتی در آنجا صورت گیرد و مجهزتر از گذشته شوند.


جواهری درباره نصب اسکوربرد در این ورزشگاه گفت: در حال حاضر عملیات زیرسازی جایگاه نصب اسکوربرد در ضلع شمالی ورزشگاه در حال اجرا است.


وی درباره زمان پایان پروژه گفت: مدت اجرای این عملیات یک سال است اما باتوجه به حضور تیم فوتبال گل گهر در لیگ برتر، معاونت عمرانی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و پیمانکار پروژه در تلاش هستند این عملیات تا پایان سال ۹۸ به بهره برداری رسد.


چمن مجموعه ورزشی گل گهر نیز در دست اجرا است.

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.