حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1642355/48 زمان: 15:54   1398/07/17 بازدید: 43,895

پیغام مهم سرمربی به بازیکن ها

ویلموتس: بازیکن فیکس نباشد در تیم ملی نخواهد بود

سرمربی تیم ملی دقایقی پیش در نشست پیش از دیدار برابر کامبوج حضور یافت و درباره تیم ملی به صحبت پرداخت.

به گزارش ورزش سه، تیم ملی فوتبال ایران فردا در ورزشگاه آزادی دومین بازی مرحله مقدماتی جام جهانی و جام ملتهای آسیا را مقابل تیم ملی کامبوج برگزار می کند. تیم ملی اولین بازی خود را در هنگ کنگ با برتری 2 بر صفر به پایان رسانده است.

 

مارک ویلموتس در نشست خبری قبل از این بازی در جمع خبرنگاران گفت: هدفمان این است که در اولین بازی این ماه سه امتیاز را در خانه بگیریم. برد برایمان مهم است و می خواهیم هجومی بازی کنیم. در بازی های قبلی خواستیم فشار زیادی وارد و بیشترین موقعیت گل را روی دروازه حریفان ایجاد کنیم.


وی درباره برنامه های جدید تیم ملی در مسیر فعلی افزود: هدف اولیه ما کوتاه مدت است. اینکه در مسابقات انتخابی به خوبی پیش برویم و امتیازات بازی ها را بگیریم. می خواهیم بازی هجومی انجام دهیم و در گروهمان اول باشیم.

 

سرمربی تیم ملی درباره عدم دریافت بخش اول قرارداد خود و تاثیر آن روی عملکرد فنی تیم ملی اینگونه پاسخ داد: من یک مربی ام و بازیکنان و تیم ملی کشور ایران را دوست دارم. هدف ما این است که در حال حاضر با تیم ملی موفق شویم. مسائل دیگر حل می شود.

 

ویلموتس در پاسخ به انتقاد از فاصله زیاد بین خطوط سه گانه تیم ایران در بازی با هنگ کنگ تصریح کرد: بدون اینکه بخواهم مخالف نظر شما باشم، باید اذعان کنم چطور می توان یک بازی هجومی انجام داد و در دفاع ریسک نداشت. در زندگی باید همیشه ریسک کرد و این ریسک را پذیرفت. اگر بازی را نگاه کرده باشید، تقابل یک به یک را داشته ایم.

 

 

وی افزود: اگر از من بازی تدافعی بخواهید باید بگویم من اینگونه نیستم و اگر هم باشم سردار آزمون خوشش نخواهد آمد. ما می خواهیم هفت هشت موقعیت گل در هر بازی داشته باشیم.

 

سرمربی تیم ملی در مورد لیست تیم ملی افزود: دعوت به تیم ملی پروسه ای است که همیشه امکانپذیر است. جهانبخش نود دقیقه مقابل هنگ کنگ بازی کرد، بعد به برایتون برگشت و مصدوم شد. ما با تیم پزشکی باشگاه برایتون در تماس بودیم. جهانبخش ۱۰ روز نتوانست تمرین کند و باید این را هم در نظر بگیریم که بدنش آماده نبوده چون در تیم برایتون بازی نکرده است. من از کیفیت صحبت نمی کنم بلکه از ریتم بازی حرف می زنم. ضمن اینکه نگاه بلند مدتی داشتیم تا جهانبخش در باشگاهش بماند و بتواند عملکرد خوبی در برایتون داشته باشد.

 

وی ادامه داد: این اتفاق برای عزت اللهی و صیادمنش هم افتاده است. بازیکن اگر نتواند در تیم باشگاهی اش بازی کند، در تیم ملی هم نمی تواند باشد. هدف دیگر از تفاوت های لیست این است که بازیکنی فکر نکند همیشه در تیم ملی حضور دارد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.