حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1642380/41 زمان: 17:59   1398/07/17 بازدید: 25,384

یک حرکت بازدارنده دیگر از رئیس کمیته انضباطی‌(عکس)

رییس کمیته انضباطى فدراسیون فوتبال ظهر امروز در جمع بازیکنان تیم امید حضور یافت.

 

به گزارش سایت "ورزش سه"، اسماعیل حسن زاده رییس کمیته انضباطى بعد از تمرین بازیکنان تیم امید در جمع بازیکنان و اعضاى کادر فنى این تیم حضور یافت.


حسن زاده در جلسه اى با اعضاى تیم امید ضمن آرزوى موفقیت براى ملى پوشان به تشریح نکات و مواردى در خصوص موضوعات و مسائل انضباطى مرتبط با فعالیت بازیکنان در مسابقات ملى و باشگاهى پرداخت.

 

حمید استیلى سرمربى تیم امید در بخشى از این جلسه ضمن قدردانى از رییس کمیته انضباطى در گفتگو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال گفت: « رعایت مقررات و قوانین و توجه به ضوابط و نظم براى ما بسیار مهم است. این یکى از موضوعاتى است که مى تواند موجب موفقیت تیم شود. به همین دلیل از آقاى حسن زاده دعوت کردیم در جمع اعضاى تیم حضور پیدا کنند و بتوانیم از صحبت هاى ایشان استفاده کنیم.»

 


احکام کمیته انضباطی تحت هدایت اسماعیل حسن زاده پس از شروع لیگ با انتقادات زیادی همراه بوده ولی او در مصاحبه هایش می گوید که قصد ندارد از موضعش کوتاه بیاید. او طی همین شش هفته با جریمه های زیاد سعی بر کنترل جو استادیوم ها و بازیکنان دارد و امروز هم با درخواست استیلی به مرکز ملی فوتبال ایران رفت تا به بازیکنان جوان تیم امید که مسابقات مهمی در راه المپیک پیش رو دارند، هشدارهای لازم را در رابطه با مسائل انضباطی ارائه دهد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.